Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
MNP
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
ΚΟΥΡΟΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MEGASPORT
Έντυπο Καλογερόγιαννης
PHYSHIOF
orama
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ12 - Α Φάση - 1ος Όμιλος

Κ12 - Α Φάση - 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο04/11/2309:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ε.1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3ACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο04/11/2313:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ε.7-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή05/11/2310:30ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι., ΔΡΟΣΙΝΟΥ Χ., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ..3-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο11/11/2309:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ε.3-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο11/11/2310:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ε.1-9
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή12/11/2310:30ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ .., ΔΡΟΣΙΝΟΥ Χ.1-6


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο18/11/2310:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.0-8
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο18/11/2313:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-5
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3ACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή19/11/2313:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.7-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο25/11/2315:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.3-1
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3 - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή26/11/2309:00ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι., ΔΡΟΣΙΝΟΥ Χ., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ..1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή26/11/2310:30ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι., ΔΡΟΣΙΝΟΥ Χ., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ..6-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο02/12/2310:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή03/12/2310:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.7-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3ACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή03/12/2313:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.3-1