Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
CP CONSTRUCTIONS
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
MEGASPORT
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
ΚΟΥΡΟΣ
MNP
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
PHYSHIOF
orama
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος

<< Κ12 - Α Φάση - 5ος Όμιλος
Κ12 - Β Φάση 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο09/12/2309:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.5-3
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο09/12/2310:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.7-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή10/12/2309:00ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ .., ΔΡΟΣΙΝΟΥ Χ.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή10/12/2310:30ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ .., ΔΡΟΣΙΝΟΥ Χ.4-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο16/12/2309:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.6-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο16/12/2315:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.1-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή17/12/2309:00ΓΚΟΥΤΗΣ Α.0-8
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή17/12/2316:30ΜΕΓΑΣ Κ.1-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο13/01/2409:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.11-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο13/01/2410:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.5-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο13/01/2416:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.5-3
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή14/01/2409:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο20/01/2410:30ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι.8-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο20/01/2413:30ΜΕΓΑΣ Κ.6-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο20/01/2415:00ΜΕΓΑΣ Κ.3-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή21/01/2410:30ΜΕΓΑΣ Κ.6-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο27/01/2410:30ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι.1-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο27/01/2415:00ΜΕΓΑΣ Κ.3-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή28/01/2409:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-11
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή28/01/2413:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.4-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο03/02/2412:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-8
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο03/02/2413:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.3-4
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή04/02/2413:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.0-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή04/02/2416:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.10-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο10/02/2412:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.0-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή11/02/2413:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.1-4
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή11/02/2415:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.3-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή11/02/2416:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-10


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο17/02/2409:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.Αναβλήθηκε
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο17/02/2410:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-8
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο17/02/2413:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-4
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή18/02/2409:00ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ..0-5


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο24/02/2413:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο24/02/2415:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή25/02/2410:30ΓΚΟΥΤΗΣ Α.
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή25/02/2415:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ