Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
CP CONSTRUCTIONS
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
MNP
MEGASPORT
ΚΟΥΡΟΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
orama
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
PHYSHIOF
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος

<< Κ12 - Β Φάση 2ος Όμιλος
Κ12 - Τελική Φάση >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο09/12/2312:15ΣΕΡΕΠΑΣ Α.3-12
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο09/12/2315:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.3-4
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή10/12/2312:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.6-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή10/12/2313:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.7-1
Ρεπό: ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο16/12/2310:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-4
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή17/12/2312:00ΓΚΟΥΤΗΣ Α.10-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2ACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή17/12/2313:30ΜΕΓΑΣ Κ.0-11
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή17/12/2315:00ΜΕΓΑΣ Κ.0-2
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο13/01/2412:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-3
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο13/01/2413:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.3-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή14/01/2412:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.10-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2ACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή14/01/2413:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.2-0
Ρεπό: ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο20/01/2410:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-3
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο20/01/2412:00ΜΕΓΑΣ Κ.2-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή21/01/2412:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-9
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή21/01/2413:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.1-3
Ρεπό: ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο27/01/2412:00ΜΕΓΑΣ Κ.1-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή28/01/2412:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-3
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή28/01/2416:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.1-3
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο03/02/2412:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-4
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή04/02/2409:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-5
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή04/02/2412:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-3
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή04/02/2415:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.2-0
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο10/02/2409:00ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι., ΔΡΟΣΙΝΟΥ Χ., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ..3-1
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο10/02/2410:30ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι., ΔΡΟΣΙΝΟΥ Χ., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ..0-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο10/02/2413:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.0-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή11/02/2412:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.9-0
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή18/02/2410:30ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι., ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ..3-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή18/02/2413:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.1-5
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή18/02/2413:30ΜΕΓΑΣ Κ.1-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή18/02/2415:00ΜΕΓΑΣ Κ.5-1
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο24/02/2410:30ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι.6-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή25/02/2409:00ΓΚΟΥΤΗΣ Α.6-1
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή25/02/2412:00ΓΚΟΥΤΗΣ Α.3-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή25/02/2413:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.0-3
Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή03/03/2409:00ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι.0-7
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή03/03/2410:30ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι.6-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2ACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή03/03/2413:30ΜΕΓΑΣ Κ.0-5
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή03/03/2416:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.0-5
Ρεπό: ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο09/03/2416:30ΜΕΓΑΣ Κ.4-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο09/03/2418:00ΜΕΓΑΣ Κ.0-8
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή10/03/2409:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.2-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή10/03/2415:00ΜΕΓΑΣ Κ.7-4
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο30/03/2412:00ΜΕΓΑΣ Κ.1-3
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή31/03/2410:30ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι.5-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή31/03/2412:00ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι.1-9
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή31/03/2413:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.0-4
Ρεπό: ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο06/04/2410:30ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι.6-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2ACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο06/04/2415:00ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ν.6-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο06/04/2416:30ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ν.2-3
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή07/04/2413:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ.6-1
Ρεπό: ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο13/04/2415:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή14/04/2411:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.5-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή14/04/2413:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο20/04/2409:15ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.3-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο20/04/2412:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.3-2
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο20/04/2413:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο20/04/2415:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-4
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο27/04/2410:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.3-3
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο27/04/2411:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.5-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο27/04/2412:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-5
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2ACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο27/04/2413:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.4-4
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο11/05/2410:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.3-2
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο11/05/2412:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.2-4
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο11/05/2413:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-3
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο11/05/2415:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.4-3
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο18/05/2410:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-5
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο18/05/2411:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-5
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2ACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο18/05/2412:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.1-1
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο18/05/2413:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.6-0
Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ