Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
CP CONSTRUCTIONS
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MNP
MEGASPORT
ΚΟΥΡΟΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
orama
PHYSHIOF
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
HEALTH ASSISTANCE
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος

<< Κ10 - Β Φάση - 2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο09/12/2312:00ΜΕΓΑΣ Κ.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο09/12/2313:30ΜΕΓΑΣ Κ.
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή10/12/2313:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ε.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο16/12/2312:00ΜΕΓΑΣ Κ.
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή17/12/2311:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή17/12/2312:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο13/01/2410:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο13/01/2413:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ε.
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή14/01/2412:00ΜΕΓΑΣ Κ.


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο20/01/2410:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο20/01/2413:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή21/01/2413:30ΜΕΓΑΣ Κ.


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο27/01/2409:45ΣΕΡΕΠΑΣ Α.
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο27/01/2412:00ΓΚΟΥΤΗΣ Α.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή28/01/2415:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι.


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο03/02/2410:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο03/02/2413:30ΜΕΓΑΣ Κ.
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή04/02/2413:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ε.


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο10/02/2412:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο10/02/2413:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ε.
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή11/02/2412:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ε.


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο17/02/2412:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο17/02/2416:30ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή18/02/2413:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο24/02/2410:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή25/02/2412:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ε.
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή25/02/2413:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ε.


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ