ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (2η φάση) | ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 16/09/23 | 16:30 | 0-2 |
2. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 23/09/23 | 17:00 | 2-1 |
3. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 30/09/23 | 16:30 | 2-1 |
4. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (3η φάση) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Τετάρτη | 04/10/23 | 16:30 | 1-0 |
5. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 21/10/23 | 12:30 | 1-4 |
6. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 22/10/23 | 16:30 | 3-1 |
7. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (4η φάση) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Τετάρτη | 25/10/23 | 16:00 | 1-0 |
8. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:30 | 6-0 |
9. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 11:30 | 0-3 |
10. | Κ10 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 04/11/23 | 12:00 | |
11. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 05/11/23 | 15:30 | 1-3 |
12. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 11/11/23 | 10:00 | 0-6 |
13. | Κ12 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 11/11/23 | 12:00 | 6-0 |
14. | Κ10 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | |
15. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Κυριακή | 12/11/23 | 15:30 | 1-1 |
16. | Κ10 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 18/11/23 | 10:30 | |
17. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 11:00 | 1-1 |
18. | Κ12 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 13:30 | 2-4 |
19. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 15:30 | 1-0 |
20. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (5η φάση) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Τετάρτη | 22/11/23 | 14:45 | 1-2 |
21. | Κ12 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 25/11/23 | 10:30 | 5-0 |
22. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 25/11/23 | 11:00 | 2-2 |
23. | Κ10 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 12:00 | |
24. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 2-1 |
25. | Κ10 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 02/12/23 | 12:00 | |
26. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 02/12/23 | 15:30 | 4-5 |
27. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 14:30 | 0-0 |
28. | Κ12 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 16:30 | 0-3 |
29. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 10:30 | 1-2 |
30. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 09/12/23 | 12:00 | |
31. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 12:15 | 3-12 |
32. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 15:30 | 0-1 |
33. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 11:00 | 5-0 |
34. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Κυριακή | 17/12/23 | 11:00 | |
35. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 3-0 |
36. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.) | ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 07/01/24 | 11:30 | 0-8 |
37. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 10:30 | |
38. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 12:00 | 0-3 |
39. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 13:15 | 0-1 |
40. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | 1-2 |
41. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 20/01/24 | 10:30 | |
42. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 10:30 | 0-3 |
43. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 12:00 | 7-2 |
44. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.) | ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 13:00 | 2-4 |
45. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 09:45 | |
46. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 27/01/24 | 11:15 | 2-3 |
47. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 27/01/24 | 12:00 | 1-2 |
48. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.) | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 15:30 | 0-0 |
49. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 10:30 | |
50. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 12:00 | 2-4 |
51. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 03/02/24 | 15:30 | 3-1 |
52. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 10:30 | 1-1 |
53. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (7η αγ.) | ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 10/02/24 | 13:30 | |
54. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (7η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 10/02/24 | 13:30 | 0-1 |
55. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.) | ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 11/02/24 | 13:00 | 1-5 |
56. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 17/02/24 | 12:00 | |
57. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 17/02/24 | 12:15 | 5-0 |
58. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Κυριακή | 18/02/24 | 13:00 | 1-5 |
59. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:30 | 3-0 |
60. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 10:30 | |
61. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (9η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 24/02/24 | 10:30 | 6-1 |
62. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 11:45 | 0-4 |
63. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.) | ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Κυριακή | 25/02/24 | 15:30 | 1-6 |
64. | Κ10 - Β Φάση - 3ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 03/03/24 | 10:30 | |
65. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 03/03/24 | 10:30 | 6-1 |
66. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 11:30 | 0-0 |
67. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 1-0 |
68. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.) | ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 09/03/24 | 16:00 | 1-2 |
69. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 15:30 | 1-0 |
70. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | |
71. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (12η αγ.) | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 31/03/24 | 10:30 | |
72. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | |
73. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγ.) | ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | |||||
74. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ | |||||
75. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγ.) | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | |||||
76. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (13η αγ.) | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | |||||
77. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (14η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | |||||
78. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (15η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | |||||
79. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (16η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | |||||
80. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (17η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | |||||
81. | Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (18η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | |||||
82. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | |||||
83. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ |