Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πειραιά
Σάββατο, 04/05/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΝΤΥΠΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΙΣΤΟΡΙΚΟ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
14 από 128
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24
(1η φάση)
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Σάββατο
09/09/23
17:00
3-1
2.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Κυριακή
01/10/23
13:00
2-1
3.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγ.)
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Κυριακή
22/10/23
11:30
1-2
4.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»
Κυριακή
05/11/23
12:00
3-2
5.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγ.)
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Σάββατο
11/11/23
18:00
1-3
6.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγ.)
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Κυριακή
19/11/23
15:30
0-0
7.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγ.)
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Κυριακή
26/11/23
15:30
0-0
8.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγ.)
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»
Σάββατο
02/12/23
15:30
0-1
9.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Σάββατο
09/12/23
18:00
1-0
10.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγ.)
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»
Κυριακή
17/12/23
18:00
1-2
11.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγ.)
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Κυριακή
14/01/24
12:30
1-1
12.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγ.)
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Σάββατο
20/01/24
15:30
1-1
13.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγ.)
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Σάββατο
27/01/24
18:00
3-1
14.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγ.)
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
04/02/24
10:30
1-0
15.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγ.)
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Σάββατο
10/02/24
18:00
0-1
16.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγ.)
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»
Σάββατο
17/02/24
18:00
6-3
17.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγ.)
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»
Κυριακή
25/02/24
15:30
3-0
18.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγ.)
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Σάββατο
02/03/24
18:00
1-1
19.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγ.)
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»
Κυριακή
10/03/24
16:00
1-4
20.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγ.)
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»
Κυριακή
24/03/24
13:30
1-0
21.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγ.)
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Κυριακή
31/03/24
12:00
1-0
22.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγ.)
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Κυριακή
07/04/24
12:00
2-1
23.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγ.)
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»
Κυριακή
14/04/24
14:30
0-2
24.
Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Κυριακή
21/04/24
17:30
0-3
25.
Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγ.)
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Σάββατο
27/04/24
18:00
3-2
26.
Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Κυριακή
12/05/24
18:00