Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
AGIOUTANTIS GROUP3
SUNLIFE
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
maison de la perfumerie
VERDE PAPAGALO
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2014-2015
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out B Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
03/05/1526ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥAHMED GHAWTAT7
26/04/1525ηΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΒΟΡΡΙΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ4
26/04/1525ηΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣΚΑΡΜΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ4
19/04/1524ηΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
05/04/1523ηΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΤΟΥΚΑ ΣΟΚΟΛ1
29/03/1522ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ1
29/03/1522ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝ1
29/03/1522ηΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΛΕΒΑΝΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ1
22/03/1521ηΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΓΑΒΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ1
22/03/1521ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ1
22/03/1521ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΤΟΥΚΑ ΣΟΚΟΛ1
22/03/1521ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΧΑΙΡΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
15/03/1520η ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΛΑΔΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ6
15/03/1520ηΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΛΙΟΚΟΥΚΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
15/03/1520ηΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΩΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
15/03/1520ηΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΡΕΓΚΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
15/03/1520ηΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
15/03/1520ηΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
14/03/1520ηΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΚΟΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
08/03/1519ηΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΤΕΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1
08/03/1519ηΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΣΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ2
01/03/1518ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΚΟΝΤΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1
01/03/1518ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΚΟΛΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1
01/03/1518ηΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥDA COSTA CRUZ ANDERSON1
15/02/1517ηΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΠΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2
15/02/1517ηΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΒΛΑΧΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
15/02/1517ηΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΑΔΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1
08/02/1516ηΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ4
08/02/1516ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΓΚΙΚΟΚΑ ΚΕΒΙΝ5
08/02/1516ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ5
01/02/1515ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ DZODZUASHVILI MERAB1
01/02/1515ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΣΔΡΕΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1
31/01/1515ηΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ1
31/01/1515ηΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΥΒΑΡΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ1
18/01/1514ηΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
18/01/1514ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΛΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
11/01/1513ηΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΡΕΓΚΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
11/01/1513η ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ1
10/01/1513ηΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΒΛΑΧΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
28/12/1411ηΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
28/12/1411ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΝΑΣ1
27/12/1411ηΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
21/12/1410ηΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1
14/12/1410ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΛΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
14/12/1410ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΛΕΟΝΤΙΟΣ4
14/12/1410ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2
14/12/1410ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΑΦΕΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
14/12/1410ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΡΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ3
13/12/1410ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΛΙΑΓΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ3
07/12/14ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΛΙΓΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1
07/12/14ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΛΙΩΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ7
06/12/14ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΜΙΝΤΣΙΝΙΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
30/11/14ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ3
30/11/14ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ1
22/11/14ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
22/11/14ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
16/11/14ΘΗΣΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΠΕΡΑΜΑΝΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ1
15/11/14ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ4
15/11/14ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΝΤΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ1
15/11/14ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ4
09/11/14ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
08/11/14ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
08/11/14ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥTAHIRAJ KLODIAN1
08/11/14ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΝΤΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1
02/11/14ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΓΟΥΛΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
26/10/14ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
26/10/14ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΣΟΜΠΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
26/10/14ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ1
19/10/14ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
19/10/14ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΛΑΜΠΡΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ3
19/10/14 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΡΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
19/10/14 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ1
12/10/14ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΛΙΑΓΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ1
12/10/14ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
12/10/14ΘΗΣΕΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΒΙΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ4
12/10/14ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΣΤΕΛΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2