ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
SUNLIFE
maison de la perfumerie
VERDE PAPAGALO
KIMBO CAFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
AGIOUTANTIS GROUP3
Hellenic Seaways
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out B Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο11/10/1416:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΝΤΟΒΑΣ Π.2-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο11/10/1416:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.2-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή12/10/1413:30ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.0-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/10/1413:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/10/1413:30ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.0-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή12/10/1416:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.3-0
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή12/10/1416:00ΝΤΟΒΑΣ Π., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/10/1411:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΚΟΤΡΩΝΗΣ Γ.0-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/10/1411:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή19/10/1413:45ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.3-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/10/1416:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.0-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή19/10/1416:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/10/1416:00ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.3-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή19/10/1416:00ΓΚΟΛΕΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.3-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο25/10/1416:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.1-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο25/10/1416:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο25/10/1416:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.0-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή26/10/1410:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.0-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή26/10/1412:30ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.8-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή26/10/1412:30ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-2
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/10/1415:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο01/11/1415:15ΣΑΚΚΑΣ Β., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή02/11/1410:15ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή02/11/1411:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.0-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/11/1412:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/11/1412:45ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.0-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/11/1412:45ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.5-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή02/11/1415:15ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο08/11/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-5
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο08/11/1415:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο08/11/1415:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.5-3
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή09/11/1410:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.1-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή09/11/1412:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/11/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΤΣΕΒΑΣ Σ.1-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/11/1415:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο15/11/1415:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο15/11/1415:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο15/11/1415:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο15/11/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/11/1412:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.0-3
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή16/11/1415:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.0-2
ΘΗΣΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή16/11/1415:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο22/11/1415:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.2-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο22/11/1415:00ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.1-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή23/11/1412:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΣΤΑΣ Γ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/11/1412:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή23/11/1412:30ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/11/1412:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-3
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή23/11/1415:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο29/11/1415:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.3-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο29/11/1415:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή30/11/1410:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-4
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/11/1410:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.5-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή30/11/1412:30ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-0
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή30/11/1415:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΤΙΚΑΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή30/11/1415:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο06/12/1415:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.0-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή07/12/1411:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή07/12/1411:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή07/12/1412:30ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.0-3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/12/1415:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.0-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/12/1415:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή07/12/1415:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.0-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο13/12/1415:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.2-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο13/12/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.1-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή14/12/1411:15ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/12/1412:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/12/1415:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.1-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔευτέρα15/12/1417:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.1-4
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή21/12/1415:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο27/12/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΚΙΚΗΣ Α.2-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο27/12/1415:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΟΥΡΗ Η.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή28/12/1410:00ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή28/12/1410:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.1-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή28/12/1412:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΟΥΡΗ Η., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.2-0
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή28/12/1415:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.2-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη07/01/1515:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΙΚΗΣ Α.1-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/01/1515:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή04/01/1510:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.2-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή04/01/1511:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.0-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή04/01/1512:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.3-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/01/1512:30ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή04/01/1512:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΚΙΚΗΣ Α.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/01/1512:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο10/01/1515:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.1-8
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο10/01/1515:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/01/1510:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή11/01/1512:30ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.3-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή11/01/1515:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.4-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή11/01/1515:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/01/1515:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή18/01/1511:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.0-3
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή18/01/1512:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ., ΚΟΥΡΗ Η.3-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/01/1512:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή18/01/1512:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/01/1515:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή18/01/1515:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή18/01/1515:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.1-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο31/01/1515:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο31/01/1515:15ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-0
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή01/02/1511:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή01/02/1513:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.2-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή01/02/1513:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-2
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή01/02/1513:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.2-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή01/02/1515:15ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.0-3


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή08/02/1509:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/02/1510:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-2
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή08/02/1512:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΡΙΖΟΣ Ε.3-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/02/1512:15ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/02/1512:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/02/1513:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.1-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/02/1515:30ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.1-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/02/1510:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.3-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/02/1510:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή15/02/1512:30ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.0-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή15/02/1513:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/02/1513:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/02/1513:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.0-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/02/1515:30ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.1-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο28/02/1515:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή01/03/1511:30ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή01/03/1512:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/03/1513:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή01/03/1513:00ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΖΕΡΒΑΣ Ν.0-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/03/1515:30ΡΙΖΟΣ Ε., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΒΑΪΛΑΣ Ι.3-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή01/03/1515:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.0-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή08/03/1510:30ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.0-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/03/1510:45ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.2-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή08/03/1512:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/03/1513:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-3
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/03/1513:15ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΡΗ Η., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/03/1515:45ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ .., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.2-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή08/03/1515:45ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-10


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/03/1516:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/03/1511:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.0-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή15/03/1511:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.4-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/03/1513:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΥ Κ.1-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή15/03/1516:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.3-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/03/1516:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-4
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/03/1516:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Ε.1-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο21/03/1516:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.2-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή22/03/1510:30ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή22/03/1512:45ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή22/03/1513:45ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/03/1513:45ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.2-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/03/1516:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.0-3
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή22/03/1516:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-6


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο28/03/1516:15ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.4-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή29/03/1511:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.1-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/03/1514:45ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.2-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή29/03/1514:45ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.2-0
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή29/03/1517:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή29/03/1517:00ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΤΣΕΒΑΣ Σ.1-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή29/03/1517:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-2


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/04/1512:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.4-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/04/1512:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή05/04/1512:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.0-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/04/1512:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή05/04/1512:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.5-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή05/04/1512:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΓΙΩΡΓΗΣ Α., ΖΕΡΒΑΣ Ν.3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/04/1512:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.1-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/04/1510:15ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.0-3
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή19/04/1517:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.2-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/04/1517:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.0-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/04/1517:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.2-3
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή19/04/1517:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή19/04/1517:00ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/04/1517:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.3-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή26/04/1514:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.0-5
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/04/1514:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή26/04/1514:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.6-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή26/04/1514:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.4-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/04/1514:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/04/1514:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΒΛΑΧΟΥ Κ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.3-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή26/04/1514:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.3-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο02/05/1518:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο02/05/1518:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.6-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/05/1517:30ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.3-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/05/1517:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΚΙΚΗΣ Α.0-3 α.α.
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή03/05/1517:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή03/05/1517:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.2-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/05/1517:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-1