ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
KIMBO CAFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
AGIOUTANTIS GROUP3
HEALTH ASSISTANCE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Hellenic Seaways
Perfect security
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
Vodafone Σκούταρης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο11/10/1416:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΖΟΡΜΠΑΣ Α.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή12/10/1411:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.4-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/10/1411:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.1-2
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/10/1412:15ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή12/10/1413:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-3
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή12/10/1413:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΟΤΡΩΝΗΣ Γ.1-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/10/1416:15ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-5


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο18/10/1416:00ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.5-2
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή19/10/1411:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.0-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/10/1413:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/10/1413:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-3
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή19/10/1416:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.0-1
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/10/1416:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.2-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/10/1416:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο25/10/1416:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή26/10/1410:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-0
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή26/10/1410:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/10/1410:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή26/10/1412:30ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΤΖΙΚΑ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-4
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/10/1412:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/10/1412:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο01/11/1415:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.1-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο01/11/1415:15ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.2-3
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/11/1410:15ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.2-4
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/11/1411:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.1-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή02/11/1412:45ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.0-3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/11/1412:45ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.0-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/11/1415:15ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή09/11/1410:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.3-0
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/11/1411:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.2-2
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή09/11/1412:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.4-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή09/11/1412:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή09/11/1412:30ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/11/1412:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/11/1415:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.2-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο15/11/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.3-2
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο15/11/1415:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/11/1410:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-2
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή16/11/1411:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΥΣΤΑΣ Γ.0-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή16/11/1412:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΤΡΩΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.4-3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/11/1412:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΤΖΙΚΑ Κ.1-0
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/11/1415:00ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή23/11/1410:00ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.1-3
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/11/1410:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/11/1412:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-3
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/11/1412:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΥΡΗ Η., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.4-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/11/1415:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή23/11/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/11/1415:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο29/11/1415:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.2-2
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο29/11/1415:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.1-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο29/11/1415:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΡΙΖΟΣ Ε., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή30/11/1412:30ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΟΤΡΩΝΗΣ Γ.1-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/11/1412:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-2
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή30/11/1412:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.3-1
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή30/11/1415:00ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.2-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο06/12/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή07/12/1410:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.1-3
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή07/12/1412:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΤΡΩΝΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-0
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή07/12/1412:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/12/1412:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.0-2
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή07/12/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή07/12/1415:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΟΥΣΤΑΣ Γ.2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/12/1409:45ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.0-1
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/12/1410:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν.0-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/12/1410:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.0-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή14/12/1411:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/12/1412:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-0
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/12/1415:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή21/12/1412:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο27/12/1415:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο27/12/1415:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΠΟΤΟΝΑΚΗΣ Λ.2-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο27/12/1415:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή28/12/1412:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.1-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή28/12/1412:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.2-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή28/12/1412:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή28/12/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.4-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο03/01/1515:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.0-0
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή04/01/1510:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/01/1510:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή04/01/1512:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΥΡΗ Η., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-3
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/01/1512:30ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΒΑΚΟ Α.2-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή04/01/1515:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.1-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή04/01/1515:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΚΑΡΑΒΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο10/01/1515:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.1-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο10/01/1515:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο10/01/1515:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο10/01/1515:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.5-2
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή11/01/1512:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΡΙΖΟΣ Ε., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή11/01/1512:30ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.4-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή11/01/1512:45ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΙΚΗΣ Α.0-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο17/01/1515:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή18/01/1510:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΚΙΚΗΣ Α.1-0
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή18/01/1511:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.0-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή18/01/1512:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή18/01/1512:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.1-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή18/01/1512:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΙΚΗΣ Α., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.1-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή18/01/1515:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/02/1510:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.3-1
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/02/1510:30ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-0
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή01/02/1513:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.0-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/02/1513:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/02/1513:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.2-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/02/1515:15ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή01/02/1515:15ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΟΥΡΗ Η.0-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο07/02/1515:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο07/02/1515:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο07/02/1515:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΙΚΗΣ Α.1-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/02/1510:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.3-1
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή08/02/1511:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/02/1512:15ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΚΟΥΡΗ Η.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή08/02/1513:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.1-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/02/1510:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.0-2
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/02/1513:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή15/02/1513:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΖΕΡΒΑΣ Ν.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/02/1513:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/02/1515:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.0-1
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/02/1515:30ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.1-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/02/1515:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΒΛΑΧΟΥ Κ.1-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο28/02/1515:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο28/02/1515:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.2-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/03/1510:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΟΥΡΗ Η., ΒΑΚΟ Α.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή01/03/1510:30ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.0-4
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/03/1510:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.2-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/03/1511:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.2-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή01/03/1515:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.3-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/03/1510:30ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΡΙΖΟΣ Ε.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/03/1510:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.4-0
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή08/03/1511:45ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΚΙΚΗΣ Α.1-4
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/03/1513:15ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.3-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή08/03/1513:15ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.3-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή08/03/1513:45ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΥ Κ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.4-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή08/03/1515:45ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΖΕΡΒΑΣ Ν.1-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο14/03/1516:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο14/03/1516:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.1-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο14/03/1516:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.4-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/03/1511:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.2-0
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/03/1513:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΒΑΪΛΑΣ Ι.0-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/03/1513:45ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΖΕΡΒΑΣ Ν.2-5
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή15/03/1513:45ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΒΑΚΟ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-4


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο21/03/1516:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο21/03/1516:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΙΚΑΣ Ν., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.0-4
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή22/03/1510:30ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/03/1513:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-2
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/03/1513:45ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-4
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή22/03/1516:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.2-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή22/03/1516:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.2-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο28/03/1516:15ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.1-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή29/03/1510:15ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.8-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/03/1511:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-2
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή29/03/1512:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.2-0
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή29/03/1514:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή29/03/1514:45ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.2-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή29/03/1514:45ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-3


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο04/04/1517:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ.0-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο04/04/1517:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ ..2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή05/04/1514:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.1-7
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή05/04/1514:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.5-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή05/04/1514:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-1
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/04/1514:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΑΪΛΑΣ Ι.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/04/1514:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΡΙΖΟΣ Ε., ΚΟΥΡΗ Η.3-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο18/04/1517:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.1-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο18/04/1517:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.3-0
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο18/04/1517:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-2
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/04/1514:45ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.3-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή19/04/1514:45ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΛΑΧΟΥ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή19/04/1514:45ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/04/1514:45ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/04/1511:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΤΙΚΑΣ Ν., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.0-2
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/04/1517:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.4-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/04/1517:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή26/04/1517:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.0-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή26/04/1517:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή26/04/1517:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/04/1517:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.2-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο02/05/1517:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.2-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή03/05/1514:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.1-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή03/05/1514:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή03/05/1514:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΥ Κ., ΣΥΡΡΟΣ Γ.1-0
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή03/05/1514:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.3-2
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/05/1514:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗ Γ.2-6
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/05/1514:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΪΛΑΣ Ι.3-3