Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
EMPIRE BARBERSHOP
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
VERDE PAPAGALO
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2014-2015
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
19/04/1530ηΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΓΚΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ1
05/04/1529ηΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΛΙΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1
04/04/1529ηΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ KOUDOU LUCIEN1
04/04/1529ηΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΔΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
28/03/1528ηΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΑΣΙΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
22/03/1527ηΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΓΚΙΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
22/03/1527ηΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
22/03/1527ηΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
22/03/1527ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ1
22/03/1527ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΕΩΡΓΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ2
22/03/1527ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3
22/03/1527ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΤΑΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2
18/03/1526ηΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ MPREGASI NERVIN1
18/03/1526ηΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΦΡΑΓΚΑΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ2
18/03/1526ηΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΕΡΡΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ4
18/03/1526ηΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
18/03/1526ηΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΟΥΣΤΑΠΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
18/03/1526ηΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ10
15/03/1525ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
14/03/1525ηΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ3
14/03/1525ηΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΦΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3
02/03/1523ηΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΤΖΑΚΟ ΚΛΑΙΝΤΙ2
01/03/1523ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ1
01/03/1523ηΕ.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣΤΑΥΡΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1
28/02/1523ηΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΤΣΕΛΕΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1
28/02/1523ηΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΜΗΤΑΚΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ1
21/02/1522ηΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΡΑΜΦΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ1
21/02/1522ηΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΟΥΣΤΑΠΑΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ5
21/02/1522ηΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΑΠΟΥΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ1
08/02/1520ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΠΑΙΡΑΜΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ1
01/02/1519ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΟΡΩΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ2
01/02/1519ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ3
26/01/1518ηΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ2
26/01/1518ηΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3
26/01/1518ηΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣΥΡΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
26/01/1518ηΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
26/01/1518ηΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ4
26/01/1518ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
26/01/1518ηΕ.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΑΠΑΙ ΜΥΡΤΕΖΑ1
18/01/1517ηΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΛΟΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1
17/01/1517ηΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΙΤΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ4
11/01/1516ηΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1
11/01/1516ηΕ.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΡΑΦΑΗΛ3
11/01/1516ηΕ.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΠΠΑΣ ΜΑΡΙΟΣ1
11/01/1516ηΕ.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΕΛΟΣ1
10/01/1516ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΓΚΙΝΙ ΜΑΝΟΛ1
10/01/1516ηΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ4
04/01/1515ηΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
04/01/1515ηΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3
04/01/1515ηΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ2
04/01/1515ηΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΟΥΣΤΑΠΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
28/12/1414ηΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΗΜΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ5
21/12/1413ηΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΡΑΜΦΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ1
21/12/1413ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΓΕΡΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
21/12/1413ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΤΟΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1
14/12/1412ηΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΤΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3
14/12/1412ηΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ4
14/12/1412ηΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ4
13/12/1412ηΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΜΑΡΙΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3
13/12/1412ηΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΧΑΤΖΗΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ10
08/12/1411ηΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΡΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ3
07/12/1411ηΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΓΙΩΡΓΟ ΣΩΤΗΡ1
07/12/1411ηΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΥΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ5
30/11/1410ηΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
29/11/1410ηΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΜΑΝΙΑΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ1
29/11/1410ηΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΑΣΙΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
23/11/14ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΤΣΙΦΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1
19/11/14ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑLICI BRUNO1
19/11/14ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ4
16/11/14ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
16/11/14Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ MPREGASI NERVIN3
09/11/14ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣΥΡΙΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ1
09/11/14ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
09/11/14ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΛΕΥΡΟΜΑΓΕΙΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ2
02/11/14ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΤΡΟΥΜΠΟΥΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
02/11/14Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1
01/11/14ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6
01/11/14ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΑΡΙΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
26/10/14ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ1
26/10/14ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ1
26/10/14ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΜΩΧΑΜΕΝΤ ΜΠΑΧΑ1
19/10/14ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΑΠΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
19/10/14ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1
18/10/14ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1
12/10/14ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ1
12/10/14ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΕΛΕΤΙΟΣ1
12/10/14ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΑΠΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
12/10/14ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΜΗΤΑΚΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ1
11/10/14ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΓΩΝΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ3
11/10/14ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3
11/10/14ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ3
11/10/14ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣΦΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
28/09/14ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΑΛΕΥΡΟΜΑΓΕΙΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ1
27/09/14ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ3
27/09/14ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΖΟΥΒΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2
27/09/14ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΗΜΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ2