Design-Metal
EMPIRE BARBERSHOP
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
VERDE PAPAGALO
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο27/09/1416:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.3-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο27/09/1416:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΚΑ Κ.1-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο27/09/1416:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΑΡΦΗΣ Δ.2-0
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή28/09/1416:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.1-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή28/09/1416:30ΜΗΤΣΗ Ε., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.0-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή28/09/1416:30ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.1-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή28/09/1416:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.2-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή28/09/1416:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο11/10/1416:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο11/10/1416:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.3-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή12/10/1411:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.2-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή12/10/1416:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΤΖΙΚΑ Κ.0-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή12/10/1416:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/10/1416:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-4
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή12/10/1416:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ.1-5
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή12/10/1416:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο18/10/1416:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.1-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο18/10/1416:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.6-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο18/10/1416:00ΣΠΑΘΑΣ Η., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή19/10/1416:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.4-0
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή19/10/1416:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.0-0
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/10/1416:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή19/10/1416:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.4-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔευτέρα20/10/1416:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΤΙΚΑΣ Ν.4-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο25/10/1416:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.3-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο25/10/1416:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-3
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή26/10/1415:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.1-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή26/10/1415:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.3-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή26/10/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή26/10/1415:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.1-3
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή26/10/1415:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΤΙΚΑΣ Ν., ΤΖΙΚΑ Κ.4-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/10/1415:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο01/11/1415:15ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.3-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο01/11/1415:15ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.3-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο01/11/1415:15ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.1-3
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή02/11/1409:30ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.2-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή02/11/1415:15ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-2
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή02/11/1415:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.1-1
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/11/1415:30ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΔευτέρα03/11/1415:15ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή09/11/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ.1-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή09/11/1415:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΙΚΑΣ Ν.1-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή09/11/1415:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή09/11/1415:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή09/11/1415:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.4-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/11/1415:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.4-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή09/11/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α., ΡΙΖΟΣ Ε.0-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΔευτέρα10/11/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο15/11/1415:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΦΗΣ Δ.4-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο15/11/1415:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.3-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο15/11/1415:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.0-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή16/11/1409:30ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή16/11/1415:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ ..3-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή16/11/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/11/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.1-2
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή16/11/1415:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη19/11/1415:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Τετάρτη19/11/1415:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.3-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη19/11/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.3-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη19/11/1415:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.1-2
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣΑΛΑΜΙΝΑΣΤετάρτη19/11/1415:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.2-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΤετάρτη19/11/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.2-1
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη19/11/1415:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.3-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Πέμπτη20/11/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-5


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/11/1410:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΖΙΚΑ Κ.1-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή23/11/1415:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.4-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/11/1415:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/11/1415:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΤΙΚΑΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή23/11/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/11/1415:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.0-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή23/11/1415:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.1-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/11/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.5-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο29/11/1415:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.6-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο29/11/1415:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.3-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή30/11/1410:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή30/11/1412:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.0-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή30/11/1415:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΟΥΣΤΑΣ Γ.3-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή30/11/1415:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.1-2
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή30/11/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.3-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή30/11/1415:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.1-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο06/12/1415:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή07/12/1412:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΑΛΑΝΗ Γ.3-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή07/12/1415:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή07/12/1415:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ.1-5
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή07/12/1415:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή07/12/1415:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή07/12/1415:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.1-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Δευτέρα08/12/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο13/12/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.2-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/12/1415:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.4-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο13/12/1415:30ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.1-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή14/12/1415:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.2-2
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/12/1415:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.9-2
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή14/12/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.2-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/12/1415:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/12/1415:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.0-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο20/12/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή21/12/1411:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.2-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή21/12/1411:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.2-4
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή21/12/1415:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.0-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή21/12/1415:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.3-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή21/12/1415:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΡΙΖΟΣ Ε.2-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή21/12/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΔευτέρα22/12/1415:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.4-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο27/12/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.2-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο27/12/1415:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.3-3
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή28/12/1412:45ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-3
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή28/12/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-2
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή28/12/1415:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-3
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή28/12/1415:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.2-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή28/12/1415:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.4-2
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή04/01/1515:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο03/01/1515:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.3-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο03/01/1515:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.1-2
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή04/01/1515:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.3-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/01/1515:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.1-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή04/01/1515:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή04/01/1515:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.2-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΤετάρτη07/01/1515:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.5-0
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη07/01/1515:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.2-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/01/1515:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.1-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή11/01/1512:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.0-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή11/01/1515:00ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.1-2
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή11/01/1515:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-3
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή11/01/1515:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.0-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή11/01/1515:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.1-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/01/1515:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-6
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή11/01/1515:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.0-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο17/01/1515:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο17/01/1515:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.1-2
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή18/01/1515:00ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-0
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή18/01/1515:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.3-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΚυριακή18/01/1515:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.3-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή18/01/1515:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.4-2
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/01/1515:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.3-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΔευτέρα19/01/1515:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΔευτέρα26/01/1515:15ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-2
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔευτέρα26/01/1515:15ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΔευτέρα26/01/1515:15ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.3-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΔευτέρα26/01/1515:15ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.2-4
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Δευτέρα26/01/1515:15ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.1-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔευτέρα26/01/1515:15ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Δευτέρα26/01/1515:15ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤρίτη27/01/1515:15ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.2-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο31/01/1515:15ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.4-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο31/01/1515:15ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.3-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο31/01/1515:15ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/02/1513:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.2-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/02/1513:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.0-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή01/02/1515:15ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.0-0
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή01/02/1515:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή01/02/1515:15ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.3-3


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο07/02/1515:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.4-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο07/02/1515:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή08/02/1515:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή08/02/1515:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/02/1515:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/02/1515:30ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/02/1515:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.1-3
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή08/02/1515:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο14/02/1515:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο14/02/1515:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.0-4
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο14/02/1515:30ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή15/02/1515:30ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.4-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή15/02/1515:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.2-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή15/02/1515:30ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.0-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/02/1515:30ΜΗΤΣΗ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-4
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/02/1515:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.3-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο21/02/1515:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.1-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο21/02/1515:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο21/02/1515:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο21/02/1515:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.4-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο21/02/1515:45ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή22/02/1515:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.3-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/02/1515:30ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΒΑΪΛΑΣ Ι.0-0
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή22/02/1515:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΥΡΡΟΣ Γ.3-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο28/02/1515:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΒΑΪΛΑΣ Ι.2-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο28/02/1515:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.1-3
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο28/02/1515:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.2-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή01/03/1515:30ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή01/03/1515:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή01/03/1515:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.1-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/03/1515:30ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΥ Κ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.3-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΜΟΣΧΑΤΟΥΔευτέρα02/03/1515:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/03/1513:15ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/03/1515:45ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-0
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή08/03/1515:45ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.3-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/03/1515:45ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.2-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή08/03/1516:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΚυριακή08/03/1516:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.2-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή08/03/1516:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.1-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη11/03/1515:45ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.3-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο14/03/1516:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π.2-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο14/03/1516:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.0-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/03/1511:30ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-7
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/03/1516:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΑΪΛΑΣ Ι.1-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή15/03/1516:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/03/1516:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή15/03/1516:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή15/03/1516:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.3-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΤετάρτη18/03/1516:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.3-1
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη18/03/1516:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-0
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Τετάρτη18/03/1516:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.3-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη18/03/1516:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη18/03/1516:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη18/03/1516:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.0-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη18/03/1517:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.1-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΤετάρτη18/03/1517:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.3-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο21/03/1516:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΣΥΡΡΟΣ Γ.0-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή22/03/1513:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.4-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή22/03/1516:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΛΑΧΟΥ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.0-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή22/03/1516:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/03/1516:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.2-5
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή22/03/1516:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή22/03/1516:30ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.0-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/03/1518:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΚΟΛΕΣ Π.6-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο28/03/1516:15ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.5-0
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο28/03/1516:15ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-4
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο28/03/1516:15ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.3-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο28/03/1516:15ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο28/03/1516:15ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο28/03/1516:15ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.2-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο28/03/1516:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-2
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή29/03/1511:45ΜΗΤΣΗ Ε., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-0


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο04/04/1517:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΤΙΚΑΣ Ν.1-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή05/04/1517:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/04/1517:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΤΙΚΑΣ Ν.4-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή05/04/1517:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.5-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή05/04/1517:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.4-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή05/04/1517:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή05/04/1517:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.3-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή05/04/1517:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.2-0


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο18/04/1517:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.2-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/04/1512:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.0-4
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/04/1512:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή19/04/1512:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.0-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή19/04/1512:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/04/1512:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ.3-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή19/04/1514:45ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΙΚΗΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-5
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή19/04/1517:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-1