VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
maison de la perfumerie
AGIOUTANTIS GROUP3
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
KIMBO CAFE
HEALTH ASSISTANCE
Hellenic Seaways
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
Αγώνας μπαράζ για την άνοδο στην Α Κατηγορία >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο27/09/1416:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.4-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο27/09/1416:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο27/09/1416:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.2-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο27/09/1416:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.4-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή28/09/1411:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-4
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή28/09/1416:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.2-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή28/09/1416:30ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.1-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή28/09/1416:30ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο11/10/1416:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.3-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο11/10/1416:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-1
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο11/10/1416:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο11/10/1416:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.2-2
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/10/1413:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΑΛΑΝΗ Γ.0-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή12/10/1416:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.1-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/10/1416:00ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.1-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/10/1416:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.2-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο18/10/1416:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο18/10/1416:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.2-4
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο18/10/1416:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.3-3
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/10/1413:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.2-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή19/10/1414:45ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΤΖΙΚΑ Κ.1-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/10/1416:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-5
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή19/10/1416:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.3-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔευτέρα20/10/1416:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο25/10/1416:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.2-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/10/1412:15ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.2-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/10/1412:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή26/10/1415:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή26/10/1415:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.1-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/10/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/10/1415:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΔευτέρα27/10/1415:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο01/11/1415:15ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο01/11/1415:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-4
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή02/11/1415:15ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/11/1415:15ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.3-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/11/1415:15ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.0-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή02/11/1415:15ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.2-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή02/11/1415:15ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΔευτέρα03/11/1415:15ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.3-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο08/11/1414:30ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.5-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο08/11/1415:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.3-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο08/11/1415:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.5-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο08/11/1415:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.1-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο08/11/1415:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο08/11/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.3-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/11/1411:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/11/1415:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.2-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο15/11/1415:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή16/11/1411:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή16/11/1411:30ΜΗΤΣΗ Ε., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.0-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή16/11/1412:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.0-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή16/11/1414:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.1-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή16/11/1415:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.6-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή16/11/1415:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΔευτέρα17/11/1415:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο22/11/1415:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-4
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο22/11/1415:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.1-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο22/11/1415:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.1-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο22/11/1415:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/11/1412:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/11/1412:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.7-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/11/1412:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.3-4
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/11/1415:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΙΝΑΣΤετάρτη26/11/1412:15ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.2-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη26/11/1415:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.1-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη26/11/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη26/11/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΤετάρτη26/11/1415:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.2-4
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη26/11/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΣΥΡΡΟΣ Γ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη26/11/1415:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.2-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΤετάρτη26/11/1415:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο29/11/1415:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.3-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή30/11/1412:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.2-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή30/11/1412:30ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή30/11/1412:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.2-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή30/11/1415:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-2
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή30/11/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-3
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/11/1415:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.3-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή30/11/1415:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.2-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο06/12/1415:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν.4-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο06/12/1415:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο06/12/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.1-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή07/12/1412:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή07/12/1415:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή07/12/1415:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή07/12/1415:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.4-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΔευτέρα08/12/1415:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο13/12/1415:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.4-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/12/1415:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.0-3
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο13/12/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.5-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο13/12/1415:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π.5-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/12/1412:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.0-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/12/1412:30ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.0-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή14/12/1415:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-2
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/12/1415:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.3-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο20/12/1415:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.2-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/12/1415:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.4-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο20/12/1415:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΥΡΡΟΣ Γ.0-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή21/12/1411:15ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/12/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.0-3
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή21/12/1415:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.3-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή21/12/1415:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΔευτέρα22/12/1415:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.1-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο27/12/1415:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο27/12/1415:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή28/12/1414:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.3-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή28/12/1415:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή28/12/1415:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή28/12/1415:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.1-1
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή28/12/1415:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.1-3
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή28/12/1417:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.2-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο03/01/1515:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο03/01/1515:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/01/1512:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.2-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/01/1515:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/01/1515:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.3-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/01/1515:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/01/1515:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.0-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή04/01/1515:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-3


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/01/1515:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο10/01/1515:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.0-2
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο10/01/1515:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/01/1512:45ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-4
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή11/01/1515:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.1-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή11/01/1515:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή11/01/1515:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.3-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή11/01/1515:15ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΡΗ Η., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο17/01/1515:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο17/01/1515:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.0-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο17/01/1515:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.6-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο17/01/1515:00ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.3-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή18/01/1515:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.2-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/01/1515:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.0-3
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή18/01/1515:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.2-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/01/1517:15ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ.2-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη28/01/1514:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΤετάρτη28/01/1515:15ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη28/01/1515:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.2-3
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΤετάρτη28/01/1515:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.0-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη28/01/1515:15ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ.4-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη28/01/1515:15ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΤΙΚΑΣ Ν.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη28/01/1515:15ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΠέμπτη29/01/1515:15ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.2-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο31/01/1515:15ΜΗΤΣΗ Ε., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.4-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο31/01/1515:15ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.1-3
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή01/02/1515:15ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.5-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή01/02/1515:15ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/02/1515:15ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/02/1515:15ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.1-2
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/02/1515:15ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.3-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή01/02/1515:15ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο07/02/1515:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.3-3
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο07/02/1515:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο07/02/1515:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.0-2
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή08/02/1510:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.2-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή08/02/1511:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/02/1513:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.3-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/02/1515:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ.3-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/02/1515:30ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο14/02/1515:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο14/02/1515:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/02/1515:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.0-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/02/1513:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.2-5
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή15/02/1513:15ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.3-3
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή15/02/1515:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.4-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή15/02/1515:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/02/1515:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο21/02/1514:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΛΑΧΟΥ Κ.2-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/02/1515:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο21/02/1515:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.1-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο21/02/1515:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α.0-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο21/02/1515:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.0-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή22/02/1515:30ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.1-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή22/02/1515:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.4-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/02/1515:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο28/02/1515:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.0-4
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο28/02/1515:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο28/02/1515:30ΣΠΑΘΑΣ Η., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.0-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή01/03/1512:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.1-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/03/1513:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.5-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή01/03/1515:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή01/03/1515:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.3-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΔευτέρα02/03/1515:45ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.2-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή08/03/1513:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/03/1513:15ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΑΛΑΝΗ Γ.0-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή08/03/1515:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.3-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/03/1515:45ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗ Γ.2-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/03/1515:45ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.0-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/03/1515:45ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔευτέρα09/03/1517:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη11/03/1515:45ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο14/03/1516:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.2-3
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο14/03/1516:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο14/03/1516:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο14/03/1516:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-4
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/03/1513:45ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.2-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή15/03/1513:45ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/03/1516:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-3
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/03/1516:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.3-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο21/03/1514:45ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-3
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο21/03/1516:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο21/03/1516:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-2
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο21/03/1516:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.0-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο21/03/1516:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.0-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/03/1516:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.0-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή22/03/1516:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.6-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή22/03/1516:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΤΙΚΑΣ Ν.3-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη25/03/1513:45ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.1-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΑΙΓΙΝΑΣΤετάρτη25/03/1515:15ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη25/03/1516:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη25/03/1516:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη25/03/1516:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.1-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη25/03/1516:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη25/03/1516:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.5-2
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΤετάρτη25/03/1516:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.0-2


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή29/03/1515:15ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή29/03/1517:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.0-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/03/1517:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή29/03/1517:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.2-2
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή29/03/1517:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή29/03/1517:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή29/03/1517:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.1-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή29/03/1517:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-2


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο04/04/1517:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο04/04/1517:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο04/04/1517:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/04/1517:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.3-3
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο04/04/1517:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο04/04/1517:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή05/04/1515:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/04/1517:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.4-0


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο18/04/1517:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο18/04/1517:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο18/04/1517:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΥΡΡΟΣ Γ.0-2
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο18/04/1517:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.2-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο18/04/1517:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.4-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο18/04/1517:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΑΡΦΗΣ Δ.0-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/04/1514:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΖΕΡΒΑΣ Ν.4-6
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή19/04/1517:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-1