Design-Metal
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
KIMBO CAFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
SUNLIFE
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
Hellenic Seaways
maison de la perfumerie
VERDE PAPAGALO
AGIOUTANTIS GROUP3
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2014-2015
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
Αγώνας μπαράζ για την άνοδο στην Α Κατηγορία >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
04/04/1529ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΒΕΡΕΣΕΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ6
04/04/1529ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
04/04/1529ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΑΥΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
29/03/1528ηΑΜΦΙΑΛΗ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΥΡΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1
25/03/1527ηΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΨΑΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ3
15/03/1525ηΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΖΑΡΚΑ ΛΕΟΝΤΙΟΝ-ΠΑΥΛΟΣ1
14/03/1525ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣTULIAGANOV ELIOR1
11/03/1524ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1
08/03/1524ηΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΜΦΙΑΛΗΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ1
01/03/1523ηΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΑΤΑΛΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ4
01/03/1523ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
21/02/1522ηΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΠΙΖΙΩΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2
21/02/1522ηΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ4
14/02/1521ηΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΜΟΝΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2
08/02/1520ηΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΦΛΕΓΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ6
08/02/1520ηΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1
08/02/1520ηΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
08/02/1520ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1
01/02/1519ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΣΩΤΗΡΙΟΣ1
01/02/1519ηΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΣΙΕΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ2
28/01/1518ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΑΜΑΡΑΔΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1
28/01/1518ηΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ4
18/01/1517ηΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΑΛΕΞΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ1
18/01/1517ηΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΡΘΕΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ1
18/01/1517ηΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
18/01/1517ηΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ3
17/01/1517ηΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΛΟΥΚΑ ΑΛΜΠΑΝ8
17/01/1517ηΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΓΚΙΟΚΑ ΓΚΕΣΙ3
17/01/1517ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ6
11/01/1516ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ1
11/01/1516ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
10/01/1516ηΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΓΟΝΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
04/01/1515ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣΤΑΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ11
04/01/1515ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ10
04/01/1515ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣΤΑΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ7
04/01/1515ηΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΚΟΥΜΑΛΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ4
28/12/1414ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ2
28/12/1414ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΜΠΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
28/12/1414ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ2
28/12/1414ηΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΔΕΡΒΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
28/12/1414ηΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1
28/12/1414ηΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΘΕΡΑΠΩΝ2
28/12/1414ηΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΜΠΡΟΤΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ4
27/12/1414ηΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣBALA VANBASTEN1
22/12/1413ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΗΡΕΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
21/12/1413ηΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΦΩΣΚΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1
21/12/1413ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2
20/12/1413ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΧΟΛΕΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
14/12/1412ηΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ1
14/12/1412ηΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΛΕΦΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ6
13/12/1412ηΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΥΡΟΥΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ1
13/12/1412ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΚΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
07/12/1411ηΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
07/12/1411ηΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ1
07/12/1411ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΜΗΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ1
07/12/1411ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΑΓΙΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΝΤΕΛΗΣ1
30/11/1410ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΠΑΠΑΦΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
30/11/1410ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΙΟΥΡΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ4
26/11/14ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΓΚΡΕΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
23/11/14ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ3
17/11/14ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΦΥΠΕ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝ1
16/11/14ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
16/11/14ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΓΚΙΜΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1
16/11/14ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΓΟΥΡΣΑΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ2
16/11/14ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
15/11/14ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ3
09/11/14ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ1
09/11/14ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΑΧΑΙΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ9
08/11/14ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΛΕΦΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
08/11/14ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
02/11/14ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1
02/11/14ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ1
02/11/14ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ1
02/11/14ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ OMERAJ ANDON1
02/11/14ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ1
02/11/14ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΓΚΟΛΓΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ1
02/11/14ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΜΕΙΜΑΡΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ1
02/11/14ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΤΣΙΡΜΠΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ1
02/11/14ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΥΡΟΥΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ1
01/11/14ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΜΑΡΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
26/10/14ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΕΡΡΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1
26/10/14ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΣΑΡΑΤΣΙ ΧΡΗΣΤΟΣ1
26/10/14ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΥΡΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1
26/10/14ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ5
26/10/14ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΘΕΡΑΠΩΝ1
19/10/14ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
19/10/14ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΠΟΥΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1
18/10/14ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΑΡΑΜΑΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ3
12/10/14ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
12/10/14ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΡΙΣΤΟ ΣΩΤΗΡ2
12/10/14ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1
12/10/14ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ BALA VANBASTEN1
11/10/14ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ1
28/09/14ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣΤΑΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ3
28/09/14ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΦΥΠΕ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝ4
28/09/14ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΓΙΟΥΒΑΝΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
27/09/14ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3
27/09/14ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ5