ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
VERDE PAPAGALO
SUNLIFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
maison de la perfumerie
KIMBO CAFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
AGIOUTANTIS GROUP3
Hellenic Seaways
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παιδικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος

<< Play-off Α Κατηγορία Παιδικού
Παιδικό - Α Φάση - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΒΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο01/10/1609:15ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο01/10/1617:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.0-2
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή02/10/1610:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο08/10/1618:15ΞΕΝΑΚΗΣ Ν.2-3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/10/1609:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/10/1609:45ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο15/10/1609:15ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.3-2
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο15/10/1611:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.5-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΒΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/10/1609:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο22/10/1609:15ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο22/10/1615:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-6
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο29/10/1613:00ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο05/11/1609:00ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.8-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΒΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή06/11/1616:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/11/1617:15ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο12/11/1609:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-3
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή13/11/1611:00ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.1-5
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/11/1617:15ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-0 α.α.


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο19/11/1609:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.2-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΒΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο19/11/1610:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή20/11/1611:15ΖΕΡΒΑΣ Ν.4-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο26/11/1609:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.3-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο26/11/1609:00ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο26/11/1612:15ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΒΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο03/12/1609:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.3-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/12/1617:45ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή04/12/1617:15ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.5-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/12/1610:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο10/12/1617:30ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή11/12/1609:00ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-3