ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
KIMBO CAFE
AGIOUTANTIS GROUP3
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Hellenic Seaways
Vodafone Σκούταρης
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Perfect security
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Προπαιδικό 6ος Όμιλος

<< Προπαιδικό 5ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/03/1709:00ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-2
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/03/1710:45ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ Α.1-4
Ρεπό: ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο01/04/1714:45ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.6-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή02/04/1709:00ΤΣΑΝΟΣ Ι.4-2
Ρεπό: ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο08/04/1710:00ΜΑΡΤΣΕΛΟΣ Θ.0-6
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο08/04/1715:00ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΤΟΡΝΟΣ .., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-4
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο22/04/1712:45ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.7-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο22/04/1712:45ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΛΕΒΑΝΤΗΣ ..8-1
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο29/04/1710:00ΚΙΚΗΣ Α.
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο29/04/1715:15ΡΙΖΟΣ Ε., ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ .., ΤΟΡΝΟΣ ..
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
Ρεπό: ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Ρεπό: ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ