ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
maison de la perfumerie
SUNLIFE
VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
KIMBO CAFE
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
AGIOUTANTIS GROUP3
Hellenic Seaways
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παιδικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος

<< Παιδικό - Α Φάση - 3ος Όμιλος
Παιδικό - Α Φάση - 5ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο30/09/1710:45ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.5-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο30/09/1711:15ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/10/1719:15ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-3 α.α.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο07/10/1709:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο07/10/1712:15ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-0 α.α.
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/10/1718:45ΤΟΡΝΟΣ Ε.0-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο14/10/1710:00ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-6
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/10/1714:15ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.1-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/10/1709:00Αναβλήθηκε


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο21/10/1709:15ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.2-2
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο21/10/1710:45ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.12-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο21/10/1712:45ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο04/11/1711:00ΔΟΥΛΗΣ Γ.4-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/11/1710:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/11/1717:00ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.1-9


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο11/11/1710:45ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο11/11/1711:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.9-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο11/11/1711:15ΤΣΑΝΟΣ Ι.2-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο25/11/1712:45ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.3-3
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο25/11/1717:30ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-5
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/11/1717:15ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο02/12/1710:30ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.1-1
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο02/12/1712:30ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.2-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/12/1719:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.8-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο09/12/1712:45ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.4-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο09/12/1712:45ΓΟΓΟΛΟΣ Μ.0-3
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/12/1717:15ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-11


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/12/1710:45
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο16/12/1712:45
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/12/1717:15