ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
Design-Metal
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
SUNLIFE
maison de la perfumerie
AGIOUTANTIS GROUP3
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
Vodafone Σκούταρης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο13/01/1817:30ΤΟΡΝΟΣ Ε.1-6
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή14/01/1810:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-5
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο20/01/1813:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.4-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή21/01/1817:15ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-0
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο27/01/1810:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α.2-3
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή28/01/1817:45ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.2-3
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο03/02/1818:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/02/1817:45ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.1-3
Ρεπό: ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο10/02/1811:00ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.3-1
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή11/02/1813:15ΣΕΡΕΠΑΣ Α.3-1
Ρεπό: ΑΜΦΙΑΛΗ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο24/02/1811:00ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.3-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο24/02/1817:45ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-0
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο03/03/1817:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-2
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή04/03/1813:30ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-2
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο10/03/1818:15ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.4-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή11/03/1814:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/03/1809:00ΒΑΛΒΗΣ Κ.2-2
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή15/04/1811:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.4-2
Ρεπό: ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/04/1819:15ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο28/04/1812:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-2
Ρεπό: ΑΜΦΙΑΛΗ