ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
Design-Metal
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
VERDE PAPAGALO
KIMBO CAFE
maison de la perfumerie
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
Hellenic Seaways
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
AGIOUTANTIS GROUP3
SUNLIFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο13/01/1812:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.4-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο24/03/1811:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-1
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο20/01/1809:00ΤΖΙΩΤΗΣ ..0-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/01/1812:15ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-0
Ρεπό: ΚΑΡΑΒΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο27/01/1812:00ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-3
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή28/01/1810:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-1
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο03/02/1810:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-2
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο03/02/1811:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.3-0
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή11/02/1817:45ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή11/02/1817:45ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-1
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή25/02/1811:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή25/02/1817:45ΤΖΙΩΤΗΣ ..4-0
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο03/03/1812:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-4
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο03/03/1818:00ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-0
Ρεπό: ΚΑΡΑΒΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο10/03/1811:45ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.3-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/03/1813:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-3
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο17/03/1811:45ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή18/03/1818:15ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-0
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο31/03/1811:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ .., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..0-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο31/03/1815:00ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-2
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ