ΤΡΥΦΩΝΑΣ
EMPIRE BARBERSHOP
Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
SUNLIFE
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
AGIOUTANTIS GROUP3
maison de la perfumerie
VERDE PAPAGALO
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο12/01/1913:00ΣΑΪΝΗΣ Γ.2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/01/1919:15ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..3-2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο23/03/1911:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο19/01/1911:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ .., ΠΙΠΙΝΗΣ ..0-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο19/01/1917:45ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.4-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή20/01/1918:00ΣΑΪΝΗΣ Γ.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο26/01/1910:30ΣΑΪΝΗΣ Γ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο26/01/1913:15ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.7-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή27/01/1911:00ΣΑΪΝΗΣ Γ., ΠΕΡΟΥΛΗΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.6-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο02/02/1912:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-1
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο02/02/1913:15ΣΑΪΝΗΣ Γ.3-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή03/02/1918:00ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ .., ΠΟΥΛΟ ..4-6


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο09/02/1913:15ΣΕΡΕΠΑΣ Α.3-0 α.α.
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή10/02/1918:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή10/02/1918:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.4-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο16/02/1911:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο16/02/1913:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο16/02/1918:00ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.0-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο23/02/1911:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-3
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο23/02/1913:45ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.3-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή24/02/1918:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο02/03/1909:45ΤΣΑΝΟΣ Ι.3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο02/03/1911:45ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.4-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο02/03/1919:00ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.0-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο16/03/1911:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.2-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο16/03/1911:00ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο16/03/1912:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-5


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ