Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Κ16 - Β Φάση - 6ος Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 18/03/23 | 12:30 | ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. | 1-1 |
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 18/03/23 | 18:30 | ΓΚΑΡΑ Σ. | 3-0 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 01/04/23 | 14:30 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 2-2 |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 01/04/23 | 14:30 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 0-6 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 08/04/23 | 19:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 3-0 |
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 09/04/23 | 10:15 | ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι. | 0-4 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 22/04/23 | 13:00 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 0-0 |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 22/04/23 | 15:30 | ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. | 0-3 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 06/05/23 | 16:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 2-2 |
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 07/05/23 | 15:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 4-0 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 13/05/23 | 12:00 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 3-1 |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 13/05/23 | 17:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 0-3 |