Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
MNP
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
ΚΟΥΡΟΣ
MEGASPORT
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
orama
PHYSHIOF
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο29/10/2216:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.1-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο29/10/2217:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε.2-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή30/10/2210:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.0-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή30/10/2210:303-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή30/10/2213:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή30/10/2216:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/11/2216:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ .., ΓΚΑΡΑ Σ.2-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο05/11/2216:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-3
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο05/11/2218:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή06/11/2216:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΤετάρτη16/11/2216:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ0-3 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο12/11/2216:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.2-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο12/11/2216:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΚΑΡΑ Σ.2-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο12/11/2218:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..0-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/11/2211:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.1-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή13/11/2213:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή20/11/2210:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΣΗΠΑΚΗΣ Γ., ΣΗΠΑΚΗ Β.0-3
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/11/2212:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.2-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή20/11/2212:00ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.0-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/11/2213:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή20/11/2213:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ0-3 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο26/11/2216:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..3-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο26/11/2216:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.3-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο26/11/2218:30ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΙΑΤΣΟΣ Γ.0-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή27/11/2213:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή27/11/2215:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ3-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/12/2215:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή04/12/2211:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-2
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή04/12/2211:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.0-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/12/2212:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή04/12/2216:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 0-3 α.α.
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο10/12/2216:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή11/12/2211:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή11/12/2213:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή11/12/2215:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή11/12/2216:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ0-3 α.α.
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο17/12/2218:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή18/12/2210:30ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-3
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή18/12/2211:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/12/2213:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.1-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή18/12/2213:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΓΚΑΡΑ Σ.4-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο07/01/2316:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.3-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο07/01/2316:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-4
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή08/01/2311:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή08/01/2313:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.5-7
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/01/2316:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.6-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ0-3 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/01/2315:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.2-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο14/01/2318:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.2-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή15/01/2313:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή15/01/2316:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/01/2316:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΓΚΑΡΑ Σ.3-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο21/01/2316:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ .., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.2-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο21/01/2318:30ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.1-5
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/01/2310:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΓΚΑΡΑ Σ.0-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή22/01/2312:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή22/01/2313:30ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 0-3 α.α.
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο28/01/2316:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.5-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο28/01/2318:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.3-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή29/01/2312:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.0-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή29/01/2316:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΑΡΑ Σ.3-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή29/01/2316:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-4


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο04/02/2316:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.3-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/02/2310:30ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή05/02/2313:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.0-3 α.α.
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή05/02/2316:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.0-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/02/2316:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΗΠΑΚΗΣ Γ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.4-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ3-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο11/02/2316:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-2
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο11/02/2317:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή12/02/2313:00ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..1-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/02/2313:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή12/02/2316:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ.0-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 0-3 α.α.
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο18/02/2316:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.1-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο18/02/2316:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..2-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο18/02/2317:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-4
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/02/2313:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.1-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή19/02/2317:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..3-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο04/03/2316:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΓΚΑΡΑ Σ.0-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο04/03/2318:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΗΠΑΚΗ Β.1-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/03/2311:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.0-6
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή05/03/2313:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή05/03/2314:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.0-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο11/03/2316:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.4-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/03/2313:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.2-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή12/03/2313:30ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΒΑΪΛΑΣ Ι.6-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/03/2316:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/03/2316:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ3-0 α.α.
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο18/03/2316:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.4-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/03/2311:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-3
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή19/03/2312:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή19/03/2315:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-2
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή19/03/2318:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο01/04/2317:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.3-4
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο01/04/2317:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο01/04/2317:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/04/2314:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή02/04/2317:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.3-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ0-3 α.α.
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο08/04/2317:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή09/04/2317:00ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-2
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/04/2317:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.4-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή09/04/2317:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή09/04/2317:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.0-4


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/04/2311:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.4-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/04/2314:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π.5-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή23/04/2314:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή23/04/2314:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή23/04/2314:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ 0-3 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο29/04/2318:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή30/04/2312:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.3-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/04/2317:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή30/04/2317:30ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.5-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή30/04/2317:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.6-1