ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΔΙΑΚΡΟΤΗΜΑ
ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ2
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Hellenic Seaways
Perfect security
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
AGIOUTANTIS GROUP2
AGIOUTANTIS GROUP

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Εφηβικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος

<< Εφηβικό - Α Φάση - 3ος Όμιλος
Εφηβικό - Α Φάση - 5ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο24/09/1614:00ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.2-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή25/09/1611:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.1-1
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο01/10/1611:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.0-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο01/10/1618:45ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-2
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή09/10/1609:00ΛΥΤΡΑΣ Α.3-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή09/10/1618:15ΡΑΠΤΗΣ Θ.4-2
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο15/10/1613:15ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-4
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο15/10/1618:15ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-4
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο22/10/1618:15ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/10/1609:00ΖΟΡΜΠΑΣ Π.3-1
Ρεπό: Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο05/11/1610:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή06/11/1611:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο12/11/1612:00ΡΙΖΟΣ Ε.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/11/1617:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-3
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο19/11/1615:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.2-3
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή20/11/1617:45ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-1
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο26/11/1617:45ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο26/11/1619:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.4-0
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο03/12/1610:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή04/12/1617:15ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.3-0
Ρεπό: Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ