ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
AGIOUTANTIS GROUP3
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
KIMBO CAFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
HEALTH ASSISTANCE
Hellenic Seaways
Perfect security
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Εφηβικό - Α Φάση - 5ος Όμιλος

<< Εφηβικό - Α Φάση - 4ος Όμιλος
Εφηβικό - Α Φάση - 6ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο24/09/1611:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-2
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή25/09/1613:00ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.2-1
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο01/10/1610:00ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.4-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο01/10/1611:00ΚΙΚΗΣ Α.2-2
Ρεπό: ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο08/10/1613:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-6
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή09/10/1613:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.2-4
Ρεπό: ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο15/10/1611:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.7-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο15/10/1611:15ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.5-0
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο22/10/1609:30ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.0-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο29/10/1611:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-0
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο05/11/1610:45ΔΟΥΛΗΣ Γ.1-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο05/11/1612:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-0
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο12/11/1613:00ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β.1-1
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή13/11/1611:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.1-3
Ρεπό: ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο19/11/1611:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή20/11/1617:45ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.4-1
Ρεπό: ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο26/11/1609:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο26/11/1613:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.2-4
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο03/12/1617:30ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β.3-2
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο10/12/1611:15ΣΕΡΕΠΑΣ Α.2-2
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ