Design-Metal
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
Hellenic Seaways
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
maison de la perfumerie
KIMBO CAFE
VERDE PAPAGALO
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
SUNLIFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
AGIOUTANTIS GROUP3
Vodafone Σκούταρης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ18 - Α Φάση - 1ος Όμιλος

Κ18 - Α Φάση - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο06/10/1810:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-4
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο06/10/1811:45ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή07/10/1818:45ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο13/10/1810:30ΒΑΛΒΗΣ Κ.5-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο13/10/1813:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/10/1819:00ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο20/10/1811:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.8-2
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο20/10/1814:00ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή21/10/1818:45ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ