Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 11/01/20 | 10:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 0-2 |
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 11/01/20 | 10:30 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 1-0 |
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 11/01/20 | 11:15 | ΤΕΣΣΗΣ Δ. | 2-1 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 18/01/20 | 11:00 | ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | 4-0 |
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 18/01/20 | 13:45 | ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η. | 0-4 |
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 18/01/20 | 17:45 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 3-0 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 25/01/20 | 13:30 | ΤΖΙΩΤΗΣ Α. | 6-0 |
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 25/01/20 | 17:45 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 2-0 |
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 17:45 | ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | 0-3 α.α. |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 01/02/20 | 12:00 | ΤΖΙΩΤΗΣ Α. | 0-3 |
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 02/02/20 | 10:45 | ΣΑΪΝΗΣ Γ. | 1-1 |
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 02/02/20 | 18:00 | ΓΚΟΛΕΣ Π. | 6-0 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 08/02/20 | 13:30 | Αναβλήθηκε | |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 08/02/20 | 13:30 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 3-0 α.α. |
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 08/02/20 | 18:00 | ΓΚΟΛΕΣ Π. | 1-3 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 15/02/20 | 10:15 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 6-1 |
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 15/02/20 | 18:00 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 2-2 |
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Κυριακή | 16/02/20 | 12:00 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 1-1 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 22/02/20 | 11:30 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 3-0 α.α. |
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 22/02/20 | 12:00 | ΤΕΣΣΗΣ Δ. | 1-2 |
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 23/02/20 | 18:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 1-5 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 07/03/20 | 12:00 | ΤΖΙΩΤΗΣ Α. | 3-0 |
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 07/03/20 | 12:15 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 0-4 |
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 08/03/20 | 18:30 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 2-6 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ | ||||||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ | ||||||
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗ |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ||||||
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ||||||
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ |