Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β - ΑΘΗΝ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜ/ΡΙΟΥ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 05/02/22 | 16:00 | ΤΕΣΣΗΣ Δ. | 1-0 |
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Κυριακή | 06/02/22 | 12:30 | ΚΟΥΤΗΣ Α. | 4-0 |
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 06/02/22 | 18:00 | ΤΕΣΣΗΣ Δ. | 1-3 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 12/02/22 | 13:00 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 0-2 |
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 12/02/22 | 18:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 1-2 |
ΑΘΗΝ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜ/ΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 30/04/22 | 12:00 | ΣΗΦΑΚΗΣ Α. | 1-2 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 19/02/22 | 11:00 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 5-3 |
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 19/02/22 | 14:00 | ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ. | 0-3 |
ΑΘΗΝ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜ/ΡΙΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 20/02/22 | 18:00 | ΤΕΣΣΗΣ Δ. | 2-4 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 26/02/22 | 13:30 | ΓΚΟΛΕΣ Π. | 4-2 |
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΘΗΝ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜ/ΡΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 26/02/22 | 18:30 | ΓΚΟΛΕΣ Π. | 0-2 |
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 14/05/22 | 11:45 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 2-2 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΘΗΝ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜ/ΡΙΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 12/03/22 | 19:00 | ΓΚΟΛΕΣ Π. | 1-2 |
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 12/03/22 | 19:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 1-0 |
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Κυριακή | 13/03/22 | 13:30 | ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. | 2-2 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 19/03/22 | 12:15 | ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ. | 0-3 |
ΑΘΗΝ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜ/ΡΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 19/03/22 | 19:00 | ΚΟΥΤΗΣ Α. | 1-0 |
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 20/03/22 | 18:30 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 3-3 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 02/04/22 | 12:00 | ΤΕΣΣΗΣ Δ. | 0-2 |
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 02/04/22 | 19:30 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 5-0 |
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΘΗΝ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜ/ΡΙΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Κυριακή | 03/04/22 | 12:30 | ΚΟΥΤΗΣ Α. | 2-1 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 09/04/22 | 14:30 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 3-0 α.α. |
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΘΗΝ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜ/ΡΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 09/04/22 | 19:30 | ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι. | 2-3 |
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Κυριακή | 10/04/22 | 12:30 | ΚΟΥΤΗΣ Α. | 4-1 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 16/04/22 | 13:00 | ΓΚΟΥΤΗΣ Α. | 2-1 |
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 16/04/22 | 14:30 | ΤΕΣΣΗΣ Δ. | 1-3 |
ΑΘΗΝ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜ/ΡΙΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 16/04/22 | 16:00 | ΣΗΦΑΚΗΣ Α. | 4-1 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 07/05/22 | 12:00 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 5-1 |
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 07/05/22 | 13:00 | ΓΚΟΛΕΣ Π. | 4-1 |
ΑΘΗΝ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜ/ΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 08/05/22 | 14:15 | ΚΟΥΤΗΣ Α. | 4-0 |