Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
ΚΟΥΡΟΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MEGASPORT
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
MNP
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
orama
PHYSHIOF
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2014-2015
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
Αγώνας μπαράζ για την άνοδο στην Α Κατηγορία >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
04/04/1529ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΑΥΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
04/04/1529ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
04/04/1529ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΒΕΡΕΣΕΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 6
29/03/1528ηΑΜΦΙΑΛΗ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΥΡΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1
25/03/1527ηΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΨΑΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3
15/03/1525ηΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΖΑΡΚΑ ΛΕΟΝΤΙΟΝ-ΠΑΥΛΟΣ1
14/03/1525ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣTULIAGANOV ELIOR1
11/03/1524ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1
08/03/1524ηΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΜΦΙΑΛΗΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ1
01/03/1523ηΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΑΤΑΛΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 4
01/03/1523ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
21/02/1522ηΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΠΙΖΙΩΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2
21/02/1522ηΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ4
14/02/1521ηΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΜΟΝΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2
08/02/1520ηΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΦΛΕΓΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6
08/02/1520ηΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
08/02/1520ηΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1
08/02/1520ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
01/02/1519ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΣΩΤΗΡΙΟΣ1
01/02/1519ηΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΣΙΕΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2
28/01/1518ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΑΜΑΡΑΔΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1
28/01/1518ηΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4
18/01/1517ηΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΑΛΕΞΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1
18/01/1517ηΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΡΘΕΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1
18/01/1517ηΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
18/01/1517ηΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ3
17/01/1517ηΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΛΟΥΚΑ ΑΛΜΠΑΝ8
17/01/1517ηΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΓΚΙΟΚΑ ΓΚΕΣΙ 3
17/01/1517ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6
11/01/1516ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 1
11/01/1516ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
10/01/1516ηΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΓΟΝΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
04/01/1515ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣΤΑΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11
04/01/1515ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣΤΑΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 7
04/01/1515ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ10
04/01/1515ηΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΚΟΥΜΑΛΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ4
28/12/1414ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2
28/12/1414ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΜΠΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1
28/12/1414ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ2
28/12/1414ηΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1
28/12/1414ηΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΜΠΡΟΤΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4
28/12/1414ηΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΘΕΡΑΠΩΝ2
28/12/1414ηΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΔΕΡΒΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1
27/12/1414ηΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣBALA VANBASTEN 1
22/12/1413ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΗΡΕΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
21/12/1413ηΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΦΩΣΚΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1
21/12/1413ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2
20/12/1413ηΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΧΟΛΕΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
14/12/1412ηΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1
14/12/1412ηΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΛΕΦΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6
13/12/1412ηΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΥΡΟΥΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1
13/12/1412ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΚΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
07/12/1411ηΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ1
07/12/1411ηΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
07/12/1411ηΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΜΗΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 1
07/12/1411ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΑΓΙΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1
30/11/1410ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΙΟΥΡΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ4
30/11/1410ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΠΑΠΑΦΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
26/11/14ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΓΚΡΕΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
23/11/14ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ3
17/11/14ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΦΥΠΕ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝ 1
16/11/14ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
16/11/14ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΓΟΥΡΣΑΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2
16/11/14ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΓΚΙΜΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1
16/11/14ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
15/11/14ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3
09/11/14ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1
09/11/14ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΑΧΑΙΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ9
08/11/14ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΛΕΦΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
08/11/14ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
02/11/14ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
02/11/14ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1
02/11/14ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1
02/11/14ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ OMERAJ ANDON 1
02/11/14ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ1
02/11/14ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΜΕΙΜΑΡΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ1
02/11/14ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΓΚΟΛΓΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1
02/11/14ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΥΡΟΥΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1
02/11/14ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΤΣΙΡΜΠΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1
01/11/14ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΜΑΡΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
26/10/14ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΕΡΡΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1
26/10/14ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΣΑΡΑΤΣΙ ΧΡΗΣΤΟΣ 1
26/10/14ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΥΡΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1
26/10/14ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΘΕΡΑΠΩΝ1
26/10/14ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 5
19/10/14ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
19/10/14ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΠΟΥΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1
18/10/14ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΑΡΑΜΑΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ3
12/10/14ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
12/10/14ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΡΙΣΤΟ ΣΩΤΗΡ 2
12/10/14ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
12/10/14ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ BALA VANBASTEN 1
11/10/14ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1
28/09/14ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣΤΑΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3
28/09/14ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΓΙΟΥΒΑΝΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
28/09/14ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΦΥΠΕ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝ 4
27/09/14ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5
27/09/14ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3