Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
CP CONSTRUCTIONS
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MEGASPORT
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
ΚΟΥΡΟΣ
MNP
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
PHYSHIOF
orama
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
Αγώνας Μπαράζ για την παραμονή στην Α Κατηγορία >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο23/09/2317:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο23/09/2317:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-6
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο23/09/2317:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο23/09/2317:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.2-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο23/09/2317:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ .., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/09/2311:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-1
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή24/09/2315:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο30/09/2317:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.4-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο30/09/2317:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.1-4
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή01/10/2313:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή01/10/2314:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.2-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/10/2316:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/10/2316:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή01/10/2317:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/10/2316:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..5-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο21/10/2316:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο21/10/2317:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-7
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/10/2311:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/10/2313:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/10/2314:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-4
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή22/10/2314:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΜΠΕΛΛΟΥ Ε., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή29/10/2311:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή29/10/2313:00ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-5
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή29/10/2313:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΓΚΑΡΑ Σ.1-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή29/10/2315:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ Α.7-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/10/2315:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή29/10/2315:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή29/10/2315:45ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.0-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο04/11/2315:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/11/2315:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο04/11/2315:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο04/11/2318:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/11/2311:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.0-4
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή05/11/2315:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΜΠΕΛΛΟΥ Ε., ΓΚΑΡΑ Σ.0-2
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/11/2315:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.3-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο11/11/2315:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-6
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο11/11/2316:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΤΕΣΣΗΣ Δ.4-3
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/11/2311:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/11/2315:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/11/2315:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.1-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/11/2315:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή12/11/2315:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο18/11/2315:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο18/11/2318:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή19/11/2313:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-3
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή19/11/2314:30ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΠΕΛΛΟΥ Ε.1-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/11/2315:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.5-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/11/2315:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/11/2315:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο25/11/2315:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο25/11/2316:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.4-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/11/2311:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/11/2315:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΖΑΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή26/11/2315:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/11/2315:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΤετάρτη06/12/2315:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο02/12/2315:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.7-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/12/2311:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή03/12/2313:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-3
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή03/12/2314:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΕΛΛΟΥ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/12/2315:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε., ΜΠΙΝΙΑΣ Ε.0-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/12/2315:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή03/12/2315:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή10/12/2310:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ.4-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/12/2311:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/12/2313:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/12/2313:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-5
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή10/12/2315:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε., ΜΠΙΝΙΑΣ Ε.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/12/2315:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-4
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή10/12/2315:45ΚΑΖΑΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-4


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/12/2315:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο16/12/2315:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.6-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/12/2311:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/12/2312:15ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.4-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/12/2313:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε.1-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/12/2315:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή17/12/2315:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο06/01/2415:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/01/2411:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή07/01/2412:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-5
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή07/01/2413:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή07/01/2415:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/01/2415:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή07/01/2417:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο13/01/2415:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-5
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο13/01/2415:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή14/01/2412:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΜΠΙΝΙΑΣ Ε., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.0-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/01/2413:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/01/2413:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-2
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή14/01/2413:45ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΜΠΕΛΛΟΥ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/01/2415:15ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο20/01/2415:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-2
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο20/01/2415:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή21/01/2411:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.2-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή21/01/2415:15ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/01/2415:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.3-2
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή21/01/2415:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή21/01/2415:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο27/01/2415:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο27/01/2416:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-3
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή28/01/2411:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-7
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή28/01/2413:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή28/01/2413:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..1-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή28/01/2413:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε.1-2
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή28/01/2414:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΜΠΕΛΛΟΥ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο03/02/2415:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-3
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο03/02/2415:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο03/02/2415:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/02/2412:15ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε.0-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/02/2413:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή04/02/2415:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/02/2415:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.3-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο10/02/2415:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο10/02/2416:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.1-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή11/02/2411:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-1
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή11/02/2413:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΠΕΛΛΟΥ Ε., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή11/02/2415:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-6
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή11/02/2415:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή11/02/2415:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο17/02/2415:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο17/02/2415:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΑΖΑΣ Ι.3-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο17/02/2416:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή18/02/2412:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή18/02/2413:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/02/2413:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.3-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή18/02/2415:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο24/02/2415:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.6-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο24/02/2415:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.3-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο24/02/2415:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή25/02/2413:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΚΑΡΑ Σ.0-1
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή25/02/2414:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΕΛΛΟΥ Ε., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.2-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή25/02/2415:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή25/02/2415:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο02/03/2415:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο02/03/2416:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο02/03/2416:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο02/03/2416:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..2-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/03/2411:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ .., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/03/2412:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.1-3
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/03/2415:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-4


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο09/03/2415:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.4-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο09/03/2416:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο09/03/2416:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο09/03/2416:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.5-0
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή10/03/2414:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.1-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/03/2415:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή10/03/2415:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΛΙΑΤΣΟΣ Γ.1-4


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο23/03/2416:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-3
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο23/03/2418:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο23/03/2419:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.4-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/03/2412:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.6-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/03/2413:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-8
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/03/2414:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..0-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή24/03/2416:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο30/03/2416:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.3-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο30/03/2416:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.3-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή31/03/2414:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή31/03/2414:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-3
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή31/03/2414:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.5-2
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή31/03/2414:30ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΜΠΕΛΛΟΥ Ε., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή31/03/2415:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.6-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο06/04/2419:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ν.0-10
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/04/2411:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ν.0-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή07/04/2414:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.5-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/04/2414:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε.1-1
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή07/04/2414:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΠΕΛΛΟΥ Ε.1-4
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή07/04/2417:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΠΙΝΙΑΣ Ε.1-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή07/04/2419:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο13/04/2416:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..2-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/04/2412:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..2-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/04/2412:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή14/04/2412:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-2
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή14/04/2412:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΕΛΛΟΥ Ε.2-3
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/04/2417:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α.5-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/04/2417:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-2


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο20/04/2417:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο20/04/2419:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ .., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή21/04/2411:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΑΡΑ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/04/2412:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..1-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή21/04/2415:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή21/04/2415:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.2-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή21/04/2417:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α.2-2