ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΔΙΑΚΡΟΤΗΜΑ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Hellenic Seaways
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
Perfect security
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
AGIOUTANTIS GROUP
AGIOUTANTIS GROUP2

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 12609 από 16042 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1999
Σωματείο: Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ


Στατιστικά

Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00000'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΡΜΕΝΙΚΗ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00000'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΡΜΕΝΙΚΗ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000133'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ23-10-161-1-
2.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕ.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ08-01-170-4-
3.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ14-01-175-0-
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
4.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2015-2016ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ13-09-150-5-
5.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ04-10-150-4-
6.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ 11-10-153-2-
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
7.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ08-02-150-1-
8.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ15-02-152-0-
9.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ14-03-153-0-
10.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ22-03-152-1-
11.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ29-03-152-0-
12.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ05-04-155-2-
13.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ19-04-154-121'
14.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ 26-04-152-1-
15.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ03-05-152-622'
16.Play-out B Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ16-05-153-1-
17.Play-out B Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ20-05-151-190'
18.Play-out B Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ24-05-151-1-