ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
Design-Metal
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
AGIOUTANTIS GROUP3
VERDE PAPAGALO
maison de la perfumerie
SUNLIFE
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο06/10/1816:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο06/10/1816:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο06/10/1816:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή07/10/1813:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή07/10/1816:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-4
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/10/1816:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή07/10/1816:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/10/1816:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.6-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο13/10/1816:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.0-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο13/10/1816:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/10/1816:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή14/10/1816:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/10/1816:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Δευτέρα15/10/1816:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/10/1816:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.4-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο20/10/1816:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή21/10/1811:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/10/1816:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή21/10/1816:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή21/10/1816:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή21/10/1816:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο03/11/1815:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο03/11/1815:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο03/11/1815:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/11/1812:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-5
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/11/1812:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/11/1815:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.4-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΔευτέρα05/11/1815:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.0-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο10/11/1815:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.4-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο10/11/1815:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-3
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή11/11/1811:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή11/11/1815:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-2
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/11/1815:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή11/11/1815:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.0-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή11/11/1815:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο17/11/1815:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο17/11/1815:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.2-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο17/11/1815:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο17/11/1815:30ΣΠΑΘΑΣ Η., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.5-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/11/1815:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.4-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή18/11/1815:15ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΔευτέρα19/11/1818:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο24/11/1815:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο24/11/1815:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-2
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή25/11/1811:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-1
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή25/11/1815:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή25/11/1815:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.3-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή25/11/1815:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή25/11/1815:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο01/12/1815:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο01/12/1815:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-2
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/12/1810:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.3-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/12/1815:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή02/12/1815:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.3-2
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή02/12/1815:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΔευτέρα03/12/1815:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-5


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο08/12/1815:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.3-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο08/12/1815:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-5
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή09/12/1811:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/12/1812:45ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-0
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή09/12/1815:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/12/1815:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.3-3
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή09/12/1815:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο15/12/1815:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο15/12/1815:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή16/12/1812:45ΣΠΑΘΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή16/12/1815:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή16/12/1815:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή16/12/1815:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΔευτέρα17/12/1816:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ