VERDE PAPAGALO
HEALTH ASSISTANCE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
maison de la perfumerie
AGIOUTANTIS GROUP3
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
KIMBO CAFE
Hellenic Seaways
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο24/09/1616:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.0-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο24/09/1616:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο24/09/1616:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο24/09/1616:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΡΑΠΤΗΣ Θ.3-0 α.α.
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή25/09/1611:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.2-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή25/09/1616:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή25/09/1616:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-0
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή25/09/1616:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο01/10/1616:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.5-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο01/10/1616:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.0-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο01/10/1616:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.3-0 α.α.
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/10/1613:45ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/10/1616:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.0-4
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/10/1616:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-7
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή02/10/1616:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..0-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΔευτέρα03/10/1616:45ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ 0-3 α.α.
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο08/10/1616:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.0-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή09/10/1616:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή09/10/1616:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-2
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή09/10/1616:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/10/1616:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.4-2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή09/10/1616:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.2-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΔευτέρα10/10/1616:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π.7-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ3-0 α.α.
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο15/10/1616:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.3-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή16/10/1611:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.2-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή16/10/1616:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/10/1616:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή16/10/1616:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.6-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή16/10/1616:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.1-3
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔευτέρα17/10/1616:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.4-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣ0-3 α.α.
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο22/10/1616:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.2-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο22/10/1616:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.2-2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο22/10/1616:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/10/1616:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.4-2
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/10/1616:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.1-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/10/1616:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/10/1616:30ΣΠΑΘΑΣ Η., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ3-0 α.α.
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο29/10/1616:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο29/10/1616:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.4-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο29/10/1616:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.3-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο29/10/1616:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.3-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή30/10/1615:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή30/10/1615:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.1-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή30/10/1615:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ0-3 α.α.
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο05/11/1615:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο05/11/1615:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο05/11/1615:00ΣΠΑΘΑΣ Η., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/11/1615:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή06/11/1615:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-2
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή06/11/1615:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.2-5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή06/11/1615:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ0-3 α.α.
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο12/11/1615:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο12/11/1615:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/11/1612:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-0
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή13/11/1615:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.0-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή13/11/1615:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.1-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/11/1615:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.2-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή13/11/1615:15ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ3-0 α.α.
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο19/11/1615:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.4-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο19/11/1615:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-3
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο19/11/1615:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο19/11/1615:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/11/1612:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/11/1613:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.2-2
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή20/11/1615:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.3-5


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ0-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο26/11/1615:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο26/11/1615:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-0
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή27/11/1612:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή27/11/1615:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή27/11/1615:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή27/11/1615:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΡΙΖΟΣ Ε.1-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή27/11/1615:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ3-0 α.α.
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο03/12/1615:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο03/12/1615:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο03/12/1615:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.0-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/12/1615:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/12/1615:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή04/12/1615:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.0-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/12/1615:00ΣΠΑΘΑΣ Η., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ0-3 α.α.
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/12/1615:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο10/12/1615:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.2-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο10/12/1615:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.6-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή11/12/1615:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..2-3
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή11/12/1615:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή11/12/1615:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/12/1615:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.2-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ3-0 α.α.
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο17/12/1615:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο17/12/1615:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο17/12/1615:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.0-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/12/1612:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΡΙΖΟΣ Ε.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή18/12/1612:30ΜΗΤΣΗ Ε., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή18/12/1612:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.2-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή18/12/1615:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ0-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη21/12/1615:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη21/12/1615:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΤετάρτη21/12/1615:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη21/12/1615:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.4-1
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη21/12/1615:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΠέμπτη22/12/1615:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.4-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΠέμπτη22/12/1615:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ3-0 α.α.
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο07/01/1715:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο07/01/1715:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.3-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο07/01/1715:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/01/1712:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.4-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/01/1712:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.6-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή08/01/1715:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-4
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/01/1715:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-3


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 0-3 α.α.
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο14/01/1715:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο14/01/1715:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.0-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο14/01/1715:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.3-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο14/01/1715:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.5-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/01/1712:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-3
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/01/1715:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.0-3
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/01/1715:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ0-3 α.α.
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο21/01/1715:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/01/1715:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή22/01/1715:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.2-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή22/01/1715:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.8-1
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή22/01/1715:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.2-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/01/1715:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/01/1715:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ3-0 α.α.
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο28/01/1715:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο28/01/1715:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο28/01/1715:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή29/01/1713:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.1-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή29/01/1715:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή29/01/1715:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή29/01/1715:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ0-3 α.α.
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο04/02/1715:00ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο04/02/1715:30ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.6-0
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο04/02/1715:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο04/02/1715:30ΜΗΤΣΗ Ε., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.4-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο04/02/1715:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.0-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/02/1713:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/02/1715:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.1-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ3-0 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο11/02/1715:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο11/02/1715:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο11/02/1715:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.2-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο11/02/1715:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.4-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο11/02/1715:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/02/1713:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.0-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή12/02/1715:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.4-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ0-3 α.α.
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο18/02/1715:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο18/02/1715:30ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.7-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο18/02/1715:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-4
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο18/02/1715:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/02/1713:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-4
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/02/1715:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/02/1715:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..1-5


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ3-0 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο25/02/1715:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.2-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο25/02/1715:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο25/02/1715:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.2-6
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο25/02/1715:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο25/02/1715:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/02/1713:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.0-0
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή26/02/1715:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ3-0 α.α.
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο04/03/1716:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.3-3
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο04/03/1716:00ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή05/03/1713:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-3
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/03/1716:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/03/1716:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.0-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/03/1716:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή05/03/1716:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ0-3 α.α.
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο11/03/1716:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο11/03/1716:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.4-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/03/1713:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.3-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/03/1716:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.1-3
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/03/1716:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή12/03/1716:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή12/03/1716:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ3-0 α.α.
ΚΑΡΑΒΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/03/1712:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.3-0 α.α.
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή19/03/1716:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.3-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/03/1716:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-3
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/03/1716:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.1-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/03/1716:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..1-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/03/1716:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΔευτέρα20/03/1716:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-4


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ0-3 α.α.
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο25/03/1716:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο25/03/1716:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.1-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο25/03/1716:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.6-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή26/03/1717:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/03/1717:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή26/03/1717:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΚΑΡΑΒΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/03/1717:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..0-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ3-0 α.α.
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο01/04/1717:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.0-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο01/04/1717:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.3-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο01/04/1717:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..0-2
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/04/1717:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.5-3
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/04/1717:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/04/1717:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή02/04/1717:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-2


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ0-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο08/04/1717:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.3-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο08/04/1717:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΡΙΖΟΣ Ε.3-2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο08/04/1717:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.5-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο08/04/1717:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.0-1
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο08/04/1717:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.0-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/04/1717:00ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.0-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/04/1717:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-0


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ3-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο22/04/1717:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-2
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο22/04/1717:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.2-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο22/04/1717:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.0-6
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο22/04/1717:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.3-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/04/1717:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.0-4
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/04/1717:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.1-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή23/04/1717:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-3


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ0-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο29/04/1717:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο29/04/1717:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.0-3 α.α.
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο29/04/1717:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.1-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΚΑΡΑΒΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο29/04/1718:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-5
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο29/04/1718:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.5-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο29/04/1718:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.3-2
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο29/04/1718:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..0-2