EMPIRE BARBERSHOP
Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
VERDE PAPAGALO
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ