Design-Metal
EMPIRE BARBERSHOP
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Προπαιδικό 1ος Όμιλος

Προπαιδικό 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο08/03/1409:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.0-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο08/03/1413:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο08/03/1413:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο15/03/1411:45ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο15/03/1413:30ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.2-5
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο15/03/1417:45ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β.5-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο22/03/1414:00ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο22/03/1414:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.10-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο22/03/1414:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο29/03/1411:00ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.5-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο29/03/1413:30ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.0-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο29/03/1418:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο05/04/1409:30ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.2-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο05/04/1410:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο05/04/1414:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο12/04/1411:00ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.4-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο12/04/1413:00ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.0-4
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο12/04/1415:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο26/04/1412:00ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.2-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο26/04/1413:00ΝΤΟΒΑΣ Π.0-7
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή27/04/1411:00ΡΙΖΟΣ Ε.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο03/05/1412:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.2-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/05/1413:00ΖΟΡΜΠΑΣ Π.0-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο03/05/1414:00ΝΤΟΒΑΣ Π.4-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/05/1410:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.3-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο10/05/1411:00ΝΤΟΒΑΣ Π.0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο10/05/1414:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο17/05/1410:00ΡΙΖΟΣ Ε.0-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο17/05/1411:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.2-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο17/05/1414:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.0-1