Design-Metal
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
AGIOUTANTIS GROUP3
SUNLIFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
maison de la perfumerie
VERDE PAPAGALO
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Προπαιδικό 1ος Όμιλος

Προπαιδικό 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο08/03/1409:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.0-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο08/03/1413:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο08/03/1413:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο15/03/1411:45ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο15/03/1413:30ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.2-5
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο15/03/1417:45ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β.5-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο22/03/1414:00ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο22/03/1414:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.10-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο22/03/1414:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο29/03/1411:00ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.5-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο29/03/1413:30ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.0-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο29/03/1418:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο05/04/1409:30ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.2-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο05/04/1410:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο05/04/1414:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο12/04/1411:00ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.4-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο12/04/1413:00ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.0-4
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο12/04/1415:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο26/04/1412:00ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.2-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο26/04/1413:00ΝΤΟΒΑΣ Π.0-7
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή27/04/1411:00ΡΙΖΟΣ Ε.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο03/05/1412:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.2-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/05/1413:00ΖΟΡΜΠΑΣ Π.0-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο03/05/1414:00ΝΤΟΒΑΣ Π.4-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/05/1410:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.3-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο10/05/1411:00ΝΤΟΒΑΣ Π.0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο10/05/1414:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο17/05/1410:00ΡΙΖΟΣ Ε.0-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο17/05/1411:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.2-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο17/05/1414:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.0-1