VERDE PAPAGALO
HEALTH ASSISTANCE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
KIMBO CAFE
maison de la perfumerie
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
AGIOUTANTIS GROUP3
Hellenic Seaways
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 4ος Όμιλος

<< Εφηβικό - Β Φάση - Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο17/12/1617:15ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.6-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή18/12/1609:30ΤΣΑΝΟΣ Ι.2-3
Ρεπό: ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο14/01/1712:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-3
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο14/01/1715:15ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.3-3
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο21/01/1717:15ΔΟΥΛΗΣ Γ.2-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή22/01/1717:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..1-4
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ3-0 α.α.
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο28/01/1711:00ΚΙΚΗΣ Α.3-2
Ρεπό: ΑΜΦΙΑΛΗ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο04/02/1709:30ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή05/02/1717:00ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.0-5
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο11/02/1712:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-3
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/02/1717:45ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.5-1
Ρεπό: ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο18/02/1710:45ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-3
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο18/02/1711:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..1-4
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο04/03/1709:30ΒΑΛΒΗΣ Κ.2-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο04/03/1713:30ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.2-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή12/03/1718:15ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.1-4
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο18/03/1710:30ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.0-2
Ρεπό: ΑΜΦΙΑΛΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο01/04/1714:45ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο08/04/1713:00ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-1
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ