VERDE PAPAGALO
HEALTH ASSISTANCE
maison de la perfumerie
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
AGIOUTANTIS GROUP3
KIMBO CAFE
Hellenic Seaways
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Εφηβικό - Α Φάση - 2ος Όμιλος

<< Εφηβικό - Α Φάση - 1ος Όμιλος
Εφηβικό - Α Φάση - 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο23/09/1710:00ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο23/09/1713:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..2-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή24/09/1719:15ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο30/09/1711:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.4-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο30/09/1712:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο30/09/1719:15ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή08/10/1711:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.4-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή08/10/1712:30ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/10/1718:45ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.4-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο14/10/1711:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΤΟΡΝΟΣ Ε.2-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο14/10/1714:00ΓΟΓΟΛΟΣ Μ.4-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/10/1719:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.0-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο21/10/1709:15ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/10/1714:15ΚΙΚΗΣ Α.
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή22/10/1711:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.4-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ