Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΘΗΝ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜ/ΡΙΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 23/10/21 | 10:00 | ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η. | 1-1 |
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 23/10/21 | 12:00 | ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η. | 6-1 |
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 24/10/21 | 19:00 | ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 0-6 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 30/10/21 | 14:00 | ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | 2-0 |
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΘΗΝ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜ/ΡΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 30/10/21 | 14:00 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 1-2 |
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 31/10/21 | 12:00 | ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. | 5-1 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΘΗΝ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜ/ΡΙΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 06/11/21 | 10:00 | ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 6-0 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 07/11/21 | 10:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 5-0 |
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 07/11/21 | 18:00 | ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 1-2 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 13/11/21 | 10:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 0-6 |
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 13/11/21 | 12:30 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 2-0 |
ΑΘΗΝ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜ/ΡΙΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 14/11/21 | 17:00 | ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 0-3 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 20/11/21 | 10:30 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 7-0 |
ΑΘΗΝ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜ/ΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 20/11/21 | 17:30 | ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. | 4-4 |
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 21/11/21 | 17:30 | ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. | 0-2 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 27/11/21 | 18:15 | ΓΚΟΛΕΣ Π. | 1-5 |
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΘΗΝ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜ/ΡΙΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 28/11/21 | 10:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 4-0 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 28/11/21 | 18:15 | ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 3-0 α.α. |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 04/12/21 | 10:30 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 1-3 |
ΑΘΗΝ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜ/ΡΙΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 04/12/21 | 17:30 | ΣΗΦΑΚΗΣ Α. | 0-0 |
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 05/12/21 | 10:00 | ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. | 1-2 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 12/12/21 | 10:00 | ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ. | 0-0 |
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 12/12/21 | 11:00 | ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 1-5 |
ΑΘΗΝ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜ/ΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 23/01/22 | 10:00 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 0-5 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 18/12/21 | 13:30 | ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ. | 3-0 |
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 18/12/21 | 18:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 2-3 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΘΗΝ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜ/ΡΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 18/12/21 | 18:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 4-1 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 29/01/22 | 09:00 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 5-1 |
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 29/01/22 | 15:00 | ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 1-3 |
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΘΗΝ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜ/ΡΙΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 29/01/22 | 17:30 | ΠΕΤΣΙΝΗΣ .. | 1-1 |