ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
VERDE PAPAGALO
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
SUNLIFE
maison de la perfumerie
KIMBO CAFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Hellenic Seaways
AGIOUTANTIS GROUP3
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Κύπελλο 2013-2014


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο14/09/1316:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.3-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο14/09/1316:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.7-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/09/1316:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.0-2
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο14/09/1316:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ.6-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο14/09/1316:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-4
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/09/1311:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-2 παρ.
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/09/1311:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΖΟΡΜΠΑΣ Α.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/09/1311:00ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.4-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή15/09/1311:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.0-3
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/09/1311:00ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι.1-3
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/09/1311:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.1-5
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή15/09/1311:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.5-2
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/09/1316:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ.2-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/09/1316:00ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.4-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/09/1316:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.3-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/09/1316:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή15/09/1316:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.0-4
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή15/09/1316:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ.3-3 (πεν: 5-4)
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή15/09/1316:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.1-2
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/09/1316:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.3-4


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο21/09/1316:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-4
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο21/09/1316:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.3-4 παρ.
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο21/09/1316:00ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο21/09/1316:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.2-3 παρ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο21/09/1316:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.0-6
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/09/1316:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ.2-3 παρ.
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο21/09/1316:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.1-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο21/09/1316:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.3-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΜΦΙΑΛΗΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο21/09/1316:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/09/1311:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.1-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/09/1311:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.3-1 παρ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή22/09/1311:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-3
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/09/1311:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.0-4
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή22/09/1312:45ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.0-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/09/1316:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.4-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή22/09/1316:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.0-7
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή22/09/1316:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν.1-3
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/09/1316:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΒΕΚΡΗΣ Ν.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή22/09/1316:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή22/09/1316:00ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-2 παρ.


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΑΙΓΙΝΑΣΤετάρτη23/10/1314:15ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΤΖΙΚΑ Κ.0-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Τετάρτη23/10/1314:45ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.3-0 παρ.
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη23/10/1314:45ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-4
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη23/10/1314:45ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.1-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη23/10/1314:45ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ.2-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη23/10/1314:45ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.1-5
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΤετάρτη23/10/1314:45ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ.2-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη23/10/1314:45ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.4-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη23/10/1314:45ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-1 (πεν: 7-8)
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη23/10/1314:45ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΦΗΣ Δ.3-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΠέμπτη24/10/1314:45ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ.3-3 (πεν: 4-2)
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη30/10/1314:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-4
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη30/10/1314:15ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΤΖΙΚΑ Κ.2-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη30/10/1314:15ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.0-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη30/10/1314:15ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.2-1
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη30/10/1314:15ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.0-3


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη20/11/1314:15ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.0-3
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη20/11/1314:15ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.4-3 παρ.
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη20/11/1314:15ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη20/11/1314:15ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.2-4
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη20/11/1314:15ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.2-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη20/11/1314:15ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη20/11/1314:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΤΖΙΚΑ Κ.0-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΠέμπτη21/11/1314:15ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ.0-2


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη11/12/1315:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη11/12/1315:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.4-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη11/12/1315:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη11/12/1315:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.4-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΣΑΛΑΜΙΝΑΣΤετάρτη08/01/1414:30ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΦΗΣ Δ.0-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη08/01/1414:30ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΚΑ Κ.0-3
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΤετάρτη08/01/1414:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη08/01/1414:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.1-3


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη22/01/1415:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.3-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη22/01/1415:30ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη19/02/1414:45ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.0-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη19/02/1415:15ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν.1-3


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΣάββατο08/03/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ.1-2