VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
KIMBO CAFE
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
HEALTH ASSISTANCE
AGIOUTANTIS GROUP3
maison de la perfumerie
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Hellenic Seaways
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Μπαράζ για την 10η-11η θέση Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο01/10/1616:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή02/10/1613:45ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.6-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή02/10/1616:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-2
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/10/1616:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΡΑΠΤΗΣ Θ.3-0
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή02/10/1616:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-2
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή02/10/1616:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-3
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο08/10/1616:00ΤΖΙΚΑ Κ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/10/1611:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.4-1
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή09/10/1611:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/10/1613:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή09/10/1616:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..0-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/10/1616:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.1-0
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο15/10/1616:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο15/10/1616:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΖΕΡΒΑΣ Ν.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή16/10/1613:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΚΙΚΗΣ Α.1-1
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή16/10/1613:30ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή16/10/1613:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.1-4
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/10/1613:30ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-1
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/10/1611:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-4
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή23/10/1611:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΙΚΗΣ Α., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.3-3
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή23/10/1613:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/10/1613:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/10/1613:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.2-0
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή23/10/1616:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.0-2
Ρεπό: ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο29/10/1616:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο29/10/1616:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/10/1610:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή30/10/1610:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.2-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή30/10/1612:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΙΚΗΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..1-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή30/10/1612:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-2
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο05/11/1615:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ.2-1
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή06/11/1610:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/11/1612:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή06/11/1615:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.2-2
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή06/11/1615:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΡΙΖΟΣ Ε., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/11/1615:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-5
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή13/11/1612:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/11/1612:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/11/1612:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..0-2
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή13/11/1612:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/11/1612:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή13/11/1615:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.2-1
Ρεπό: ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή20/11/1613:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.2-1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/11/1615:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΙΚΗΣ Α., ΖΕΡΒΑΣ Ν.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή20/11/1615:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..1-0
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή20/11/1615:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή20/11/1615:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ.2-3
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή20/11/1615:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΤΖΙΚΑ Κ.2-0
Ρεπό: ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο26/11/1615:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.1-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο26/11/1615:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.2-2
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή27/11/1610:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.2-6
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή27/11/1612:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/11/1612:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή27/11/1612:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-2
Ρεπό: ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/12/1615:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΤΖΙΚΑ Κ.4-0
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/12/1610:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.3-1
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/12/1610:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/12/1611:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΡΙΖΟΣ Ε.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή04/12/1612:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή04/12/1615:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΤΖΙΚΑ Κ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.4-2
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο10/12/1615:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο10/12/1615:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-3
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/12/1610:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.0-5
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή11/12/1612:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.1-2
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή11/12/1615:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΖΕΡΒΑΣ Ν.0-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή11/12/1615:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β.3-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο17/12/1615:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο17/12/1615:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΙΚΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.4-3
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο17/12/1615:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή18/12/1611:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.5-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή18/12/1612:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή18/12/1615:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.4-1
Ρεπό: ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο07/01/1715:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-4
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/01/1710:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-4
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή08/01/1710:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-3
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/01/1712:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/01/1715:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή08/01/1715:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
Ρεπό: ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/01/1710:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή15/01/1711:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.3-1
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/01/1712:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΚΙΚΗΣ Α.1-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/01/1712:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΡΙΖΟΣ Ε.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/01/1715:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/01/1715:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΔΟΥΛΗΣ Γ.4-0
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο21/01/1715:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.2-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο21/01/1715:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-0
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/01/1710:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.2-3
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/01/1712:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-1
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή22/01/1712:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή22/01/1715:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-1
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή29/01/1710:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-3
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή29/01/1711:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΙΚΗΣ Α., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.3-2
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή29/01/1712:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/01/1713:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή29/01/1713:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή29/01/1715:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-0
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο04/02/1715:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-0
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο04/02/1715:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή05/02/1711:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή05/02/1713:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/02/1713:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/02/1715:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.5-0
Ρεπό: ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο11/02/1715:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-0
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή12/02/1710:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΔΟΥΛΗΣ Γ.1-1
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/02/1713:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-3
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή12/02/1713:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..0-3
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/02/1713:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/02/1715:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.3-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο18/02/1715:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.2-3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/02/1710:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.3-1
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/02/1710:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/02/1710:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΛΥΤΡΑΣ Α.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή19/02/1711:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.7-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/02/1713:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-2
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο04/03/1716:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή05/03/1713:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΜΑΡΤΣΕΛΟΣ Θ.1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/03/1713:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή05/03/1716:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-2
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή05/03/1716:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.3-1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/03/1716:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.2-1
Ρεπό: ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο11/03/1716:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο11/03/1716:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-4
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/03/1711:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/03/1711:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΙΚΗΣ Α.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/03/1713:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.2-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/03/1716:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-0
Ρεπό: ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/03/1711:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.0-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/03/1711:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή19/03/1714:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/03/1716:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.3-0
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή19/03/1716:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.7-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/03/1716:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.2-2
Ρεπό: ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/04/1710:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-4
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή02/04/1711:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΑΠΤΗΣ Θ.2-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/04/1711:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΜΑΡΤΣΕΛΟΣ Θ.1-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή02/04/1711:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..0-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/04/1711:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή02/04/1711:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-0
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή09/04/1714:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή09/04/1714:30ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΑΡΤΣΕΛΟΣ Θ.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/04/1714:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-3
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή09/04/1714:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.7-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/04/1714:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/04/1714:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.5-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή23/04/1714:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.5-3
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/04/1714:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή23/04/1714:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.3-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή23/04/1714:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/04/1714:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..2-1
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/04/1714:30ΡΙΖΟΣ Ε., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-6
Ρεπό: ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή30/04/1711:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή30/04/1711:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή30/04/1711:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.2-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/04/1711:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-3
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή30/04/1711:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.5-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή30/04/1711:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-1
Ρεπό: ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ