EMPIRE BARBERSHOP
Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο23/09/1717:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.5-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο23/09/1717:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΖΕΡΒΑΣ Ν.0-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/09/1714:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή24/09/1717:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.2-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή24/09/1717:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/09/1717:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/09/1717:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
Ρεπό: ΚΑΡΑΒΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/10/1712:45ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.4-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/10/1717:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.0-5
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/10/1717:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή01/10/1717:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή01/10/1717:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΤΙΚΑΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή01/10/1717:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/10/1717:15ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.3-2
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/10/1713:45ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.5-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή08/10/1713:45ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή08/10/1716:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή08/10/1716:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/10/1716:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/10/1716:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.4-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη18/10/1716:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-0
Ρεπό: ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο14/10/1716:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.3-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/10/1713:45ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/10/1713:45ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή15/10/1716:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/10/1716:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή15/10/1716:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.3-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/10/1717:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.0-3
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο21/10/1716:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο21/10/1716:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-3
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο21/10/1716:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/10/1713:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/10/1716:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.0-3 α.α.
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή22/10/1716:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/10/1716:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.3-2
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή29/10/1712:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-2
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή29/10/1712:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.2-2
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή29/10/1715:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή29/10/1715:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή29/10/1715:30ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.2-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/10/1715:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή29/10/1715:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-0
Ρεπό: ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή05/11/1712:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/11/1712:30ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή05/11/1715:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.5-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/11/1715:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή05/11/1715:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/11/1715:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.1-4
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΔευτέρα06/11/1716:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.1-3
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο11/11/1715:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο11/11/1715:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο11/11/1715:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/11/1712:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-2
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/11/1715:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΤΙΚΑΣ Ν.1-2
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή12/11/1715:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.2-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/11/1715:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-0
Ρεπό: ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο18/11/1715:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο18/11/1715:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο18/11/1715:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-3
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο18/11/1715:15ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.4-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο18/11/1715:15ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.3-4
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/11/1710:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.5-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή19/11/1712:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.4-2
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο25/11/1715:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.0-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή26/11/1712:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.4-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/11/1712:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/11/1712:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή26/11/1715:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.1-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/11/1715:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-3
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή26/11/1715:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-0
Ρεπό: ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο02/12/1715:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.3-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο02/12/1715:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.7-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή03/12/1712:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή03/12/1712:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.3-3
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/12/1715:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή03/12/1715:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/12/1715:15ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.0-2
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο09/12/1715:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο09/12/1715:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.4-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο09/12/1715:15ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.1-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/12/1712:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.1-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/12/1713:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή10/12/1715:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.4-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή10/12/1715:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-5
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο16/12/1715:15ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο16/12/1715:15ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/12/1712:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/12/1715:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.0-4
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή17/12/1715:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/12/1715:15ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/12/1715:15ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.4-1
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΤετάρτη20/12/1715:15ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΤετάρτη20/12/1715:15ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.1-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη20/12/1715:15ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη20/12/1715:15ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΠέμπτη21/12/1715:15ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΚΑΡΑΒΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΠέμπτη21/12/1715:15ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠέμπτη21/12/1715:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν.0-1
Ρεπό: ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή07/01/1812:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/01/1812:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή07/01/1815:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή07/01/1815:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/01/1815:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή07/01/1815:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή07/01/1815:15ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.3-0
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο13/01/1815:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-2
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή14/01/1812:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/01/1812:45ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή14/01/1815:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή14/01/1815:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.6-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/01/1815:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.3-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/01/1815:15ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.0-3
Ρεπό: ΚΑΡΑΒΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο20/01/1815:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο20/01/1815:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο20/01/1815:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο20/01/1815:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή21/01/1812:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.2-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή21/01/1815:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.3-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/01/1815:15ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΣ Ν.1-2
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο27/01/1815:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο27/01/1815:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο27/01/1815:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.5-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή28/01/1813:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή28/01/1815:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή28/01/1815:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή28/01/1815:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-0
Ρεπό: ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο03/02/1815:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.0-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/02/1815:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.2-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο03/02/1815:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή04/02/1813:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/02/1815:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/02/1815:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/02/1815:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-2
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο10/02/1815:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.4-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο10/02/1816:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/02/1816:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή11/02/1812:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/02/1813:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή11/02/1815:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/02/1815:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.3-1
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο17/02/1815:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.3-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο17/02/1815:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-2
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο17/02/1815:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.1-3
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο17/02/1815:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.2-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/02/1812:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-3
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/02/1813:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-3
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή18/02/1815:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-0
Ρεπό: ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο24/02/1815:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.2-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο24/02/1815:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο24/02/1815:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή25/02/1815:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή25/02/1815:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.3-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή25/02/1815:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔευτέρα26/02/1816:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο03/03/1815:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.3-1
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/03/1815:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή04/03/1812:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/03/1813:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/03/1813:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.0-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/03/1815:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή04/03/1815:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.2-1
Ρεπό: ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο10/03/1816:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο10/03/1816:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο10/03/1816:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή11/03/1813:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή11/03/1813:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/03/1816:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-5
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή11/03/1816:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.2-0
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο17/03/1816:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο17/03/1816:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.3-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/03/1813:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΒΑΛΒΗΣ Κ.2-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή18/03/1813:30ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή18/03/1815:45ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.3-4
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή18/03/1816:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/03/1816:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.0-3
Ρεπό: ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο24/03/1815:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο24/03/1816:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.4-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο24/03/1816:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο24/03/1816:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.4-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο24/03/1816:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.2-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή25/03/1817:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή25/03/1817:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.2-2
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο31/03/1817:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-1
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο31/03/1817:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο31/03/1817:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.0-2
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο31/03/1817:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο31/03/1817:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.0-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο31/03/1817:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.3-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο31/03/1817:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/04/1817:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή15/04/1814:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή15/04/1814:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ.5-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/04/1814:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.2-3
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή15/04/1814:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/04/1814:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-2
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/04/1814:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-4
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/04/1817:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-3
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/04/1814:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-4
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/04/1817:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ.1-5
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή22/04/1817:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.3-4
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/04/1817:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή22/04/1817:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή22/04/1817:45ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.2-2
Ρεπό: ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο28/04/1817:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.4-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή29/04/1814:00ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή29/04/1817:30ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.3-3
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή29/04/1817:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή29/04/1817:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-3
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή29/04/1817:30ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.3-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή29/04/1817:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-1
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ