Μπαλαφούτης Μπάλκερ
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
maison de la perfumerie
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
VERDE PAPAGALO
HEALTH ASSISTANCE
KIMBO CAFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
SUNLIFE
Hellenic Seaways
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
AGIOUTANTIS GROUP3

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο23/09/1717:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.5-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο23/09/1717:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΖΕΡΒΑΣ Ν.0-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/09/1714:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή24/09/1717:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.2-0
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή24/09/1717:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/09/1717:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/09/1717:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
Ρεπό: ΚΑΡΑΒΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/10/1712:45ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.4-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/10/1717:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.0-5
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/10/1717:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή01/10/1717:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή01/10/1717:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΤΙΚΑΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή01/10/1717:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/10/1717:15ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.3-2
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/10/1713:45ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.5-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή08/10/1713:45ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή08/10/1716:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή08/10/1716:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/10/1716:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/10/1716:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.4-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη18/10/1716:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-0
Ρεπό: ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο14/10/1716:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.3-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/10/1713:45ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/10/1713:45ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..0-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή15/10/1716:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/10/1716:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή15/10/1716:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.3-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/10/1717:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.0-3
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο21/10/1716:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο21/10/1716:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..1-3
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο21/10/1716:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/10/1713:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/10/1716:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.0-3 α.α.
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή22/10/1716:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/10/1716:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.3-2
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή29/10/1712:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-2
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή29/10/1712:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.2-2
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή29/10/1715:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή29/10/1715:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή29/10/1715:30ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.2-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/10/1715:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή29/10/1715:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-0
Ρεπό: ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή05/11/1712:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..0-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/11/1712:30ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή05/11/1715:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.5-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/11/1715:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή05/11/1715:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/11/1715:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.1-4
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΔευτέρα06/11/1716:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.1-3
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο11/11/1715:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο11/11/1715:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο11/11/1715:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/11/1712:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-2
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/11/1715:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΤΙΚΑΣ Ν.1-2
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή12/11/1715:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.2-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/11/1715:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-0
Ρεπό: ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο18/11/1715:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..5-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο18/11/1715:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο18/11/1715:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-3
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο18/11/1715:15ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.4-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο18/11/1715:15ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.3-4
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/11/1710:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.5-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή19/11/1712:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.4-2
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣ
Ρεπό: ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
Ρεπό: ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
Ρεπό: ΚΑΡΑΒΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
Ρεπό: ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Ρεπό: ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣ
Ρεπό: ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
Ρεπό: ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Ρεπό: ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ