ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
Design-Metal
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
KIMBO CAFE
maison de la perfumerie
AGIOUTANTIS GROUP3
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
SUNLIFE
Hellenic Seaways
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Γ Κατηγορία

<< Play-off Γ Κατηγορία

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο30/09/1717:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..2-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο30/09/1717:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.0-3
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο30/09/1717:00ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-0
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/10/1710:300-3 α.α.
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/10/1710:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.3-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή01/10/1712:45ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ 3-0 α.α.
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο07/10/1716:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.2-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή08/10/1711:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/10/1711:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..3-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/10/1711:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΙΚΗΣ Α., ΤΟΡΝΟΣ Ε.0-4
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή08/10/1716:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ 0-3 α.α.
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο14/10/1716:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..1-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/10/1716:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-3
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή15/10/1711:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.1-3
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/10/1711:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/10/1713:45ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.2-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ 3-0 α.α.
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο21/10/1716:00ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή22/10/1710:30ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/10/1710:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή22/10/1713:30ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.2-2
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή22/10/1716:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..2-5


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ0-3 α.α.
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο04/11/1715:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο04/11/1715:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΚΙΚΗΣ Α., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/11/1710:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε.3-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/11/1710:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.1-4
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή05/11/1715:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.5-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ 3-0 α.α.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή12/11/1710:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/11/1710:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/11/1710:00ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/11/1710:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.2-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή12/11/1712:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΟΡΝΟΣ Ε.7-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 0-3 α.α.
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο18/11/1715:00ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή19/11/1710:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/11/1710:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ.1-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/11/1710:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.3-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη29/11/1715:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-5


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ 3-0 α.α.
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο25/11/1715:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ.1-2
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο25/11/1715:15ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή26/11/1710:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.6-3
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή26/11/1710:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΙΚΗΣ Α., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..0-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή26/11/1710:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ0-3 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο02/12/1715:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ.1-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/12/1710:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε.1-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή03/12/1710:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.5-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/12/1710:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή03/12/1710:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΡΝΟΣ Ε.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ 3-0 α.α.
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο09/12/1715:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-2
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο09/12/1715:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..1-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο09/12/1715:15ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή10/12/1710:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..3-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή10/12/1710:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε.1-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ 3-0 α.α.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/12/1710:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΤΖΙΩΤΗΣ ..0-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/12/1710:00ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ.4-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή17/12/1710:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΚΙΚΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/12/1712:30ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/12/1712:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ 3-0 α.α.
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο06/01/1815:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-3
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο06/01/1815:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή07/01/1810:15ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή07/01/1810:15ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή07/01/1810:15ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ0-3 α.α.
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/01/1815:00ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.5-0
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο13/01/1815:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..1-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/01/1810:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..2-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/01/1810:30ΚΙΚΗΣ Α., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-3
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/01/1811:30ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ ..4-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ 3-0 α.α.
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο20/01/1815:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΤΖΙΩΤΗΣ ..0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/01/1815:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.5-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο20/01/1815:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή21/01/1810:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή21/01/1810:30ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.1-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 0-3 α.α.
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο27/01/1815:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή28/01/1810:30ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΤΖΙΩΤΗΣ .., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή28/01/1810:30ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή28/01/1812:00ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΤΟΡΝΟΣ Ε.4-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή28/01/1812:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.6-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ 3-0 α.α.
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/02/1815:30ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/02/1810:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.6-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/02/1812:45ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.0-4
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή04/02/1813:00ΚΙΚΗΣ Α., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..1-3
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/02/1815:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.2-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ0-3 α.α.
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο10/02/1815:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή11/02/1810:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή11/02/1810:45ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΙΚΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή11/02/1813:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/02/1815:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.2-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ 3-0 α.α.
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο24/02/1815:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή25/02/1810:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..3-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή25/02/1810:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ.4-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή25/02/1813:00ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή25/02/1815:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε.1-3


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ0-3 α.α.
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο03/03/1815:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο03/03/1815:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.3-2
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο03/03/1815:30ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/03/1810:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-3
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή04/03/1813:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΤΖΙΩΤΗΣ ..1-4


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ 3-0 α.α.
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/03/1811:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-4
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή11/03/1811:00ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-2
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή11/03/1811:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.0-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή11/03/1811:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ.2-3
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/03/1811:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ0-3 α.α.
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο17/03/1816:00ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-4
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή18/03/1810:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε.0-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/03/1811:00ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..0-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/03/1811:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή18/03/1811:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΙΚΗΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ ..2-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ 0-3 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή01/04/1811:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/04/1811:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-5
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή01/04/1811:30ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ.0-2
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή01/04/1811:30ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.2-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή01/04/1817:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-0