Μπαλαφούτης Μπάλκερ
HEALTH ASSISTANCE
VERDE PAPAGALO
SUNLIFE
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
maison de la perfumerie
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
KIMBO CAFE
Hellenic Seaways
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
AGIOUTANTIS GROUP3

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο30/09/1717:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..2-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο30/09/1717:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ.0-3
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο30/09/1717:00ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-0
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/10/1710:300-3 α.α.
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/10/1710:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ.3-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή01/10/1712:45ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ 3-0 α.α.
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο07/10/1716:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ.2-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή08/10/1711:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/10/1711:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..3-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/10/1711:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΙΚΗΣ Α., ΤΟΡΝΟΣ Ε.0-4
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή08/10/1716:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ 0-3 α.α.
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο14/10/1716:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..1-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/10/1716:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-3
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή15/10/1711:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.1-3
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/10/1711:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/10/1713:45ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.2-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ 3-0 α.α.
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο21/10/1716:00ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ.1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή22/10/1710:30ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/10/1710:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή22/10/1713:30ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.2-2
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή22/10/1716:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..2-5


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ0-3 α.α.
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο04/11/1715:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο04/11/1715:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΚΙΚΗΣ Α., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/11/1710:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε.3-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/11/1710:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ.1-4
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή05/11/1715:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.5-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ 3-0 α.α.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή12/11/1710:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/11/1710:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/11/1710:00ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/11/1710:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.2-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή12/11/1712:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΟΡΝΟΣ Ε.7-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 0-3 α.α.
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο18/11/1715:00ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ.1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή19/11/1710:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/11/1710:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε.Διακόπηκε
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/11/1710:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ.1-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/11/1710:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.3-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ