AGIOUTANTIS GROUP3
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
KIMBO CAFE
HEALTH ASSISTANCE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Hellenic Seaways
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
Perfect security

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ