Design-Metal
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
AGIOUTANTIS GROUP3
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
VERDE PAPAGALO
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
maison de la perfumerie
SUNLIFE
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ0-3 α.α.
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο15/09/1817:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο15/09/1817:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.4-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο15/09/1817:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-1 (πεν: 6-7)
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο15/09/1817:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-0 α.α.
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο15/09/1817:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο15/09/1817:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-1 (πεν: 4-5)
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή16/09/1811:15ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-3
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή16/09/1811:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.4-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή16/09/1811:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.1-3
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/09/1811:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΔΟΥΛΗΣ Γ.2-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή16/09/1811:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-3
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή16/09/1811:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-4 παρ.
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή16/09/1811:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.2-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή16/09/1817:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-0 (πεν: 3-5)
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/09/1817:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1 παρ.
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή16/09/1817:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.2-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή16/09/1817:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1 παρ.
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή16/09/1817:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.2-7


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο22/09/1816:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο22/09/1816:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο22/09/1816:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-2
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο22/09/1816:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο22/09/1816:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο22/09/1816:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο22/09/1817:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.1-6
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο22/09/1817:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-4
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή23/09/1811:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/09/1811:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-2
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/09/1811:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-0 παρ.
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή23/09/1811:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-1
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/09/1811:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-6
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/09/1816:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/09/1816:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/09/1816:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.3-0
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/09/1816:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.3-2 παρ.
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/09/1816:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.2-0 παρ.
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/09/1816:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΡΑΠΤΗΣ Θ.1-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/09/1816:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΔΟΥΛΗΣ Γ.1-4
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή23/09/1816:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-1 παρ.
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή23/09/1816:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-3


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη26/09/1816:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-2
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο29/09/1816:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο29/09/1816:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.2-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο29/09/1816:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-2 παρ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο29/09/1816:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή30/09/1816:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-3
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή30/09/1816:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-4
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή30/09/1816:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-1
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/09/1816:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-7
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή30/09/1816:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή30/09/1817:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΔευτέρα01/10/1818:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-3
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη03/10/1816:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΤετάρτη03/10/1816:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.0-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη03/10/1817:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-0 (πεν: 3-4)
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη03/10/1817:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-0


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο27/10/1816:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-2
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο27/10/1816:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο27/10/1816:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-3
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο27/10/1816:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.3-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη31/10/1815:00ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-2
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΠΕΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη31/10/1815:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-5
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη31/10/1815:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.0-4
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη07/11/1816:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.1-0