EMPIRE BARBERSHOP
Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
maison de la perfumerie
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
VERDE PAPAGALO
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο06/10/1816:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο06/10/1816:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΡΑΠΤΗΣ Θ.3-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο06/10/1816:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.5-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή07/10/1811:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/10/1813:00ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή07/10/1813:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-3
Ρεπό: ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/10/1816:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-2
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/10/1811:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.1-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/10/1813:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-0
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή14/10/1813:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή14/10/1813:30ΚΙΚΗΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.3-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή14/10/1816:30ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
Ρεπό: ΑΣ ΚΩΦΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο20/10/1816:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή21/10/1810:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/10/1811:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.5-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή21/10/1811:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή21/10/1813:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.1-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή21/10/1813:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-0
Ρεπό: ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/11/1815:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-5
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο03/11/1815:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.1-0
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/11/1810:00ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.2-1
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή04/11/1812:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.3-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/11/1812:00ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-4
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή04/11/1815:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή11/11/1810:00ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΣΑΪΝΗΣ Γ.0-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή11/11/1810:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΙΚΗΣ Α., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.8-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή11/11/1810:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.3-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/11/1811:00ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή11/11/1813:00ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-4
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή11/11/1815:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΣΑΪΝΗΣ Γ.2-1
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο17/11/1815:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-3
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο17/11/1815:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.5-1
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο17/11/1815:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-0
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή18/11/1810:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/11/1810:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.0-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή18/11/1810:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1
Ρεπό: ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο24/11/1815:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο24/11/1815:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΑΪΝΗΣ Γ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-3
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή25/11/1810:00ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.2-4
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή25/11/1810:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή25/11/1812:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.5-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή25/11/1815:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.1-1
Ρεπό: ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο01/12/1815:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.0-1
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο01/12/1815:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.1-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή02/12/1810:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή02/12/1810:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.1-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή02/12/1812:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-7
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή02/12/1812:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο08/12/1815:00ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή09/12/1810:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/12/1810:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-6
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή09/12/1811:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.1-0
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή09/12/1812:45ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.4-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή09/12/1815:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-0
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο15/12/1815:00ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.1-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο15/12/1815:00ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.4-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο15/12/1815:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/12/1810:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΤΕΣΣΗΣ Δ.2-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή16/12/1810:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.2-3
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή16/12/1815:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.2-0
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο22/12/1815:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο22/12/1815:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.1-2
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο22/12/1817:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.1-1
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/12/1810:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/12/1812:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/12/1815:00ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.4-1
Ρεπό: ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο12/01/1915:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.6-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο12/01/1915:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο12/01/1915:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.0-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή13/01/1911:00ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.0-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/01/1913:20ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-3
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/01/1915:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-2
Ρεπό: Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο19/01/1915:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-1
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή20/01/1910:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.3-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή20/01/1913:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-5
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή20/01/1913:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΖΙΩΤΗΣ ..1-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή20/01/1913:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.4-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/01/1915:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΣΑΪΝΗΣ Γ.3-1
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο26/01/1915:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.5-2
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο26/01/1915:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-2
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο26/01/1915:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-2
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή27/01/1910:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/01/1912:00ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.0-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή27/01/1913:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-1
Ρεπό: ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/02/1915:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή03/02/1910:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.0-5
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/02/1912:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/02/1913:15ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-4
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/02/1915:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-2
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/02/1915:30ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.1-1
Ρεπό: ΑΣ ΚΩΦΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο09/02/1915:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.2-3
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο09/02/1915:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή10/02/1911:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.0-7
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/02/1911:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.5-0
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/02/1913:00ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή10/02/1913:15ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-4
Ρεπό: ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/02/1915:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.7-3
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο16/02/1916:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.0-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/02/1911:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.0-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/02/1911:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ ..1-3
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή17/02/1913:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/02/1913:30ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.1-4
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο23/02/1916:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-4
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή24/02/1911:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/02/1912:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΣΑΪΝΗΣ Γ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.4-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή24/02/1913:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-0
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή24/02/1916:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΪΝΗΣ Γ.1-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/02/1916:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ ..4-1
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή03/03/1911:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή03/03/1911:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.6-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή03/03/1912:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/03/1913:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή03/03/1913:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.3-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/03/1916:00ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-0
Ρεπό: ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/03/1916:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.7-1
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο16/03/1916:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.2-3
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/03/1911:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-5
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/03/1912:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.0-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/03/1913:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ.4-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/03/1916:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.1-1
Ρεπό: ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή24/03/1911:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/03/1911:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.5-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή24/03/1911:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-2
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/03/1912:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΣΑΪΝΗΣ Γ.0-1
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/03/1916:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε.1-3
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/03/1916:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-0
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο30/03/1916:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.7-1
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή31/03/1911:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή31/03/1911:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή31/03/1911:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.7-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή31/03/1917:00ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή31/03/1917:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-4
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο06/04/1917:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-0
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο06/04/1917:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή07/04/1914:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-7
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή07/04/1914:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-4
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή07/04/1917:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή07/04/1917:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-2
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή14/04/1912:00ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.2-3
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/04/1912:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.0-3
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή14/04/1912:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/04/1917:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..1-5
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή14/04/1917:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/04/1917:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ.2-1
Ρεπό: ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/04/1917:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή21/04/1912:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή21/04/1914:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ.
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή21/04/1914:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή21/04/1917:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΑΪΛΑΣ Ι.
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή21/04/1917:30ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Ρεπό: Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ