Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
maison de la perfumerie
VERDE PAPAGALO
SUNLIFE
KIMBO CAFE
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
Hellenic Seaways
AGIOUTANTIS GROUP3
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Vodafone Σκούταρης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο06/10/1816:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο06/10/1816:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΡΑΠΤΗΣ Θ.3-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο06/10/1816:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.5-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή07/10/1811:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/10/1813:00ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή07/10/1813:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-3
Ρεπό: A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/10/1816:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-2
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/10/1811:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.1-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/10/1813:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-0
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή14/10/1813:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή14/10/1813:30ΚΙΚΗΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.3-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή14/10/1816:30ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
Ρεπό: ΑΣ ΚΩΦΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο20/10/1816:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή21/10/1810:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/10/1811:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.5-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή21/10/1811:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή21/10/1813:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.1-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή21/10/1813:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-0
Ρεπό: ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
Ρεπό: ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Ρεπό: ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
Ρεπό: ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
Ρεπό: Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
Ρεπό: A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Ρεπό: ΑΣ ΚΩΦΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
Ρεπό: ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
Ρεπό: ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
Ρεπό: ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
Ρεπό: ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
Ρεπό: Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ