EMPIRE BARBERSHOP
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
Design-Metal
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ14 - 4ος Όμιλος

<< Κ14 - 3ος Όμιλος
Κ14 - 5ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο09/02/1910:15ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-4
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο09/02/1911:30ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.4-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο09/02/1913:15ΣΑΪΝΗΣ Γ.0-3 α.α.
Ρεπό: ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ3-0 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/02/1913:45ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.2-0
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο16/02/1915:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-1
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ3-0 α.α.
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο23/02/1913:45ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-3
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο23/02/1918:15ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..0-4
Ρεπό: ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ0-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο02/03/1911:45ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.0-4
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο02/03/1913:45ΣΑΪΝΗΣ Γ.2-0
Ρεπό: ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο16/03/1912:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-3
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή17/03/1911:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/03/1918:30ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-1
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ0-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο23/03/1912:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-3
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο23/03/1912:00ΤΖΙΩΤΗΣ ..0-1
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ0-3 α.α.
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο30/03/1912:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-3
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο30/03/1912:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-7
Ρεπό: ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ3-0 α.α.
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο06/04/1912:00ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-3
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο25/05/1912:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-0
Ρεπό: ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ0-3 α.α.
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο13/04/1912:00ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..0-6
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/04/1915:30ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.2-0
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ0-3 α.α.
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο20/04/1915:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-3
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο20/04/1919:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ3-0 α.α.
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο04/05/1914:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-0 α.α.
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο04/05/1915:00ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.0-6
Ρεπό: ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο11/05/1911:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.4-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο11/05/1913:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-0
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο11/05/1915:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Β.4-0
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ3-0 α.α.
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο18/05/1912:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ., ΣΗΦΑΚΗΣ ..3-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/05/1913:00ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-5
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ3-0 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο01/06/1911:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο01/06/1917:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.2-0
Ρεπό: ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ