ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
AGIOUTANTIS GROUP3
KIMBO CAFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
HEALTH ASSISTANCE
Hellenic Seaways
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Perfect security
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
Vodafone Σκούταρης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Κύπελλο Γ.ΞΗΡΑΚΗΣ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο13/09/1416:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.3-2
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο13/09/1416:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.2-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/09/1416:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.1-2
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/09/1416:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ο.2-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή14/09/1411:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.1-8
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή14/09/1411:00ΤΖΙΚΑ Κ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΤΣΕΒΑΣ Σ.0-4
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/09/1411:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/09/1411:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.1-4
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/09/1411:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.1-4
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/09/1416:00ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.3-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/09/1416:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-7
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/09/1416:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.2-6
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/09/1416:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΝΤΟΒΑΣ Π.4-0
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή14/09/1416:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-2 (πεν: 1-4)
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή14/09/1416:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.2-3
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/09/1416:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/09/1416:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-3
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή14/09/1416:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α.2-3
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή14/09/1416:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.0-5


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο20/09/1416:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.2-1 παρ.
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο20/09/1416:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο20/09/1416:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-4
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο20/09/1416:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.3-2 παρ.
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο20/09/1416:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο20/09/1416:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.2-4
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο20/09/1416:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο20/09/1416:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΣΟΥΡΗΣ Ζ.0-3
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή21/09/1411:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.4-1
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή21/09/1411:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.1-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή21/09/1411:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΝΤΟΒΑΣ Π.2-4
ΘΗΣΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή21/09/1411:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.4-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή21/09/1411:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-1 (πεν: 2-4)
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/09/1412:45ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-8
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή21/09/1416:00ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-0 (πεν: 2-4)
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή21/09/1416:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ο., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.3-1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/09/1416:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-2
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή21/09/1416:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή21/09/1416:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.3-0


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΙΓΙΝΑΣΤετάρτη15/10/1414:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΣΥΡΡΟΣ Γ.1-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Τετάρτη15/10/1415:15ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη15/10/1415:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-0 (πεν: 5-6)
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη15/10/1415:15ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ.0-4
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη15/10/1415:15ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.5-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη15/10/1415:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-1 (πεν: 2-3)
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη15/10/1415:15ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.2-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΤετάρτη15/10/1415:15ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.3-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη15/10/1415:15ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-4 παρ.
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣΠέμπτη16/10/1415:15ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.1-3
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη22/10/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.1-3
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη22/10/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη22/10/1415:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.2-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη22/10/1415:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.1-3
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Τετάρτη22/10/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-2 (πεν: 3-4)
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη22/10/1415:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.3-4


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη12/11/1414:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.3-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη12/11/1414:15ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη12/11/1414:15ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη12/11/1414:15ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.1-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη12/11/1414:15ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.4-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΤετάρτη12/11/1414:15ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.2-2 (πεν: 5-4)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη12/11/1414:15ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.4-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΠέμπτη13/11/1414:15ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.2-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη17/12/1415:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.4-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη17/12/1415:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-3
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη17/12/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.2-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη07/01/1515:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΤετάρτη14/01/1514:15ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη14/01/1514:15ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.0-3
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη14/01/1514:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗ Γ.4-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη14/01/1514:15ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-4


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΤετάρτη04/02/1515:15ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠέμπτη05/02/1515:15ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη18/02/1514:45ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.0-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΠέμπτη19/02/1514:45ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΣάββατο07/03/1515:15ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-2