Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πειραιά
Σάββατο, 27/04/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΝΤΥΠΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΙΣΤΟΡΙΚΟ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
101 από 128
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24
(2η φάση)
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»
Κυριακή
17/09/23
16:30
3-1
2.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Σάββατο
23/09/23
17:00
1-5
3.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
01/10/23
12:00
0-1
4.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
22/10/23
16:30
0-3
5.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγ.)
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑ
Κυριακή
29/10/23
15:30
5-0
6.
Κ10 - Α Φάση - 1ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ACTION ΡΕΝΤΗ
Σάββατο
04/11/23
15:00
7.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
05/11/23
15:30
1-2
8.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Σάββατο
11/11/23
15:30
1-0
9.
Κ10 - Α Φάση - 1ος Όμιλος
(2η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ACTION ΡΕΝΤΗ
Σάββατο
11/11/23
16:30
10.
Κ10 - Α Φάση - 1ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ACTION ΡΕΝΤΗ
Κυριακή
19/11/23
10:30
11.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
19/11/23
15:30
0-3
12.
Κ10 - Α Φάση - 1ος Όμιλος
(4η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ACTION ΡΕΝΤΗ
Σάββατο
25/11/23
09:00
13.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγ.)
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Κυριακή
26/11/23
13:00
5-1
14.
Κ10 - Α Φάση - 1ος Όμιλος
(5η αγ.)
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ACTION ΡΕΝΤΗ
Σάββατο
02/12/23
15:00
15.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγ.)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Κυριακή
03/12/23
15:30
5-1
16.
Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ACTION ΡΕΝΤΗ
Κυριακή
10/12/23
10:30
17.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
10/12/23
15:30
0-2
18.
Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος
(2η αγ.)
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ACTION ΡΕΝΤΗ
Σάββατο
16/12/23
09:00
19.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγ.)
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Κυριακή
17/12/23
15:30
5-1
20.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
07/01/24
11:30
0-8
21.
Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ACTION ΡΕΝΤΗ
Σάββατο
13/01/24
15:00
22.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγ.)
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Σάββατο
13/01/24
15:30
7-0
23.
Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος
(4η αγ.)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ACTION ΡΕΝΤΗ
Κυριακή
21/01/24
09:00
24.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
21/01/24
11:30
0-1
25.
Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος
(5η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ACTION ΡΕΝΤΗ
Σάββατο
27/01/24
10:30
26.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγ.)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Κυριακή
28/01/24
11:30
8-0
27.
Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος
(6η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ACTION ΡΕΝΤΗ
Σάββατο
03/02/24
10:00
28.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Κυριακή
04/02/24
15:00
2-1
29.
Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος
(7η αγ.)
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ACTION ΡΕΝΤΗ
Σάββατο
10/02/24
10:30
30.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
11/02/24
11:30
0-6
31.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγ.)
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»
Σάββατο
17/02/24
15:30
1-1
32.
Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος
(8η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ACTION ΡΕΝΤΗ
Κυριακή
18/02/24
15:00
33.
Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος
(9η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ACTION ΡΕΝΤΗ
Κυριακή
25/02/24
10:30
34.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
25/02/24
11:30
2-4
35.
Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος
(10η αγ.)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ACTION ΡΕΝΤΗ
Σάββατο
02/03/24
12:00
36.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγ.)
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Κυριακή
03/03/24
15:30
6-2
37.
Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος
(11η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ACTION ΡΕΝΤΗ
Σάββατο
09/03/24
09:00
38.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Σάββατο
09/03/24
16:00
0-4
39.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
24/03/24
15:30
0-3
40.
Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος
(12η αγ.)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ACTION ΡΕΝΤΗ
Σάββατο
30/03/24
13:30
41.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγ.)
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Κυριακή
31/03/24
14:30
7-0
42.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Σάββατο
06/04/24
16:30
1-2
43.
Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος
(13η αγ.)
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ACTION ΡΕΝΤΗ
Κυριακή
07/04/24
15:00
44.
Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος
(14η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ACTION ΡΕΝΤΗ
Κυριακή
14/04/24
12:00
45.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγ.)
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
Κυριακή
14/04/24
17:00
9-1
46.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
21/04/24
17:30
0-2
47.
Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»
Σάββατο
27/04/24
18:00
48.
Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγ.)
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
49.
Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ