ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΔΙΑΚΡΟΤΗΜΑ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Hellenic Seaways
Perfect security
Vodafone Σκούταρης
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
AGIOUTANTIS GROUP2
AGIOUTANTIS GROUP

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο01/10/1616:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-1
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/10/1611:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΛΥΤΡΑΣ Α.1-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή02/10/1611:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.0-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή02/10/1611:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.1-3
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/10/1611:00ΚΙΚΗΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΓΚΙΤΖΙΑΣ ..0-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/10/1613:45ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΡΑΠΤΗΣ Θ.1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή02/10/1613:45ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.2-1
Ρεπό: ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο08/10/1616:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΟΥΛΗΣ Γ.0-3
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο08/10/1616:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή09/10/1611:00ΡΙΖΟΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή09/10/1612:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΛΥΤΡΑΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν.2-6
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή09/10/1613:30ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ .., ΡΑΠΤΗΣ Θ.0-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/10/1616:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-0
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/10/1616:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-2
Ρεπό: ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο15/10/1616:00ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..2-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο15/10/1616:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο15/10/1616:00ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.0-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή16/10/1611:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι.2-4
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή16/10/1611:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΜΑΝΗΣ ..1-2
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή16/10/1613:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..3-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή16/10/1616:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο22/10/1616:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/10/1609:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΔΟΥΛΗΣ Γ.0-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/10/1611:00ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΜΑΝΗΣ ..4-3
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/10/1611:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή23/10/1612:00ΡΙΖΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΙΤΖΙΑΣ ..2-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή23/10/1616:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.1-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΤετάρτη02/11/1615:00ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
Ρεπό: ΑΣ ΚΩΦΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο29/10/1616:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο29/10/1616:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-4
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο29/10/1616:00ΚΙΚΗΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν.1-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή30/10/1610:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΙΤΖΙΑΣ ..2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή30/10/1612:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-3
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή30/10/1612:30ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.2-0
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή30/10/1615:00ΡΙΖΟΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΜΑΝΗΣ ..2-2
Ρεπό: ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο05/11/1615:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.4-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/11/1610:00ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν.2-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή06/11/1611:15ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.0-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή06/11/1612:00ΡΙΖΟΣ Ε., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.0-3
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/11/1612:00ΚΙΚΗΣ Α., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή06/11/1612:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΜΑΝΗΣ ..2-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή06/11/1615:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-0
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο12/11/1615:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο12/11/1615:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο12/11/1615:00ΚΙΚΗΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/11/1610:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β.2-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/11/1610:00ΡΙΖΟΣ Ε., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/11/1612:00ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.1-3
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή13/11/1615:00ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.3-1
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο19/11/1615:15ΤΖΙΚΑ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/11/1610:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΜΑΝΗΣ ..1-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή20/11/1612:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή20/11/1612:00ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-3
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/11/1612:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ .., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β.0-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή20/11/1613:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν.2-1
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή20/11/1615:00ΡΙΖΟΣ Ε., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-1
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο26/11/1615:00ΚΙΚΗΣ Α., ΓΚΙΤΖΙΑΣ .., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.5-1
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή27/11/1610:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΜΑΝΗΣ ..0-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/11/1610:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/11/1611:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή27/11/1612:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν.2-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή27/11/1612:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ.2-4
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΤετάρτη07/12/1615:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΓΚΙΤΖΙΑΣ .., ΤΣΑΝΟΣ Ι.3-0
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο03/12/1615:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο03/12/1615:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-6
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/12/1610:00ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν.6-1
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή04/12/1612:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.3-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/12/1612:30ΚΙΚΗΣ Α., ΜΑΝΗΣ .., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή04/12/1615:00ΡΙΖΟΣ Ε., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/12/1615:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-2
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο10/12/1615:00ΤΖΙΚΑ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΡΑΠΤΗΣ Θ.0-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο10/12/1615:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ .., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-1
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή11/12/1610:00ΚΙΚΗΣ Α., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.1-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή11/12/1611:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/12/1611:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν.0-3
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή11/12/1612:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-2
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/12/1612:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-0
Ρεπό: A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο17/12/1615:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΓΚΙΤΖΙΑΣ ..3-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο17/12/1615:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-0
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή18/12/1610:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/12/1610:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/12/1612:00ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΓΚΙΤΖΙΑΣ ..2-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/12/1612:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΜΑΝΗΣ ..0-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή18/12/1615:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-2
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο07/01/1715:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο07/01/1715:30ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν.2-0
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/01/1710:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-4
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή08/01/1710:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β.0-2
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/01/1711:00ΚΙΚΗΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Θ.1-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή08/01/1712:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΜΑΝΗΣ ..0-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή08/01/1715:00ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.0-5
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο14/01/1715:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Θ.3-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο14/01/1715:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/01/1710:00ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-2
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/01/1710:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/01/1712:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-3
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/01/1715:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΑΝΗΣ ..2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή15/01/1715:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.2-1
Ρεπό: ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο21/01/1715:00ΤΖΙΚΑ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΙΚΗΣ Α.0-3
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο21/01/1715:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.3-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή22/01/1710:00ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΜΑΝΗΣ ..
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή22/01/1710:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΓΚΙΤΖΙΑΣ ..
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/01/1710:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/01/1711:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν.
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή22/01/1715:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.
Ρεπό: ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Ρεπό: ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
Ρεπό: ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
Ρεπό: ΑΣ ΚΩΦΩΝ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
Ρεπό: ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
Ρεπό: A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Ρεπό: ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Ρεπό: ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ