Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Γ Κατηγορία
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 01/10/16 | 16:30 | ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. | 0-1 |
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 02/10/16 | 11:00 | ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΛΥΤΡΑΣ Α. | 1-1 |
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 02/10/16 | 11:00 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π. | 0-1 |
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 02/10/16 | 11:00 | ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. | 1-3 |
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 02/10/16 | 11:00 | ΚΙΚΗΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ. | 0-1 |
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 02/10/16 | 13:45 | ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΡΑΠΤΗΣ Θ. | 1-1 |
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 02/10/16 | 13:45 | ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. | 2-1 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 08/10/16 | 16:00 | ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΟΥΛΗΣ Γ. | 0-3 |
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 08/10/16 | 16:00 | ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 0-1 |
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 09/10/16 | 11:00 | ΡΙΖΟΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. | 1-2 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 09/10/16 | 12:00 | ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΛΥΤΡΑΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. | 2-6 |
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 09/10/16 | 13:30 | ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΡΑΠΤΗΣ Θ. | 0-1 |
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 09/10/16 | 16:00 | ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. | 1-0 |
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 09/10/16 | 16:00 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 0-2 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 15/10/16 | 16:00 | ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 2-0 |
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 15/10/16 | 16:00 | ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 0-0 |
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 15/10/16 | 16:00 | ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. | 0-2 |
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 16/10/16 | 11:00 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 2-4 |
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 16/10/16 | 11:00 | ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΜΑΝΗΣ Α. | 1-2 |
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 16/10/16 | 13:30 | ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 3-0 α.α. |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 16/10/16 | 16:00 | ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 1-1 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 22/10/16 | 16:00 | ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 0-1 |
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 23/10/16 | 09:30 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΔΟΥΛΗΣ Γ. | 0-1 |
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 23/10/16 | 11:00 | ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΜΑΝΗΣ Α. | 4-3 |
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 23/10/16 | 11:00 | ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. | 2-0 |
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Κυριακή | 23/10/16 | 12:00 | ΡΙΖΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ. | 2-0 |
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 23/10/16 | 16:00 | ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. | 1-0 |
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Τετάρτη | 02/11/16 | 15:00 | ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 1-0 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 29/10/16 | 16:00 | ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. | 1-1 |
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 29/10/16 | 16:00 | ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. | 2-4 |
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 29/10/16 | 16:00 | ΚΙΚΗΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. | 1-1 |
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 30/10/16 | 10:00 | ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ. | 2-1 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 30/10/16 | 12:00 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. | 1-3 |
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 30/10/16 | 12:30 | ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. | 2-0 |
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 30/10/16 | 15:00 | ΡΙΖΟΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΜΑΝΗΣ Α. | 2-2 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 05/11/16 | 15:00 | ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. | 4-1 |
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 06/11/16 | 10:00 | ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. | 2-2 |
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 06/11/16 | 11:15 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. | 0-2 |
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 06/11/16 | 12:00 | ΡΙΖΟΣ Ε., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΡΑΠΤΗΣ Θ. | 0-3 |
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 06/11/16 | 12:00 | ΚΙΚΗΣ Α., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 0-0 |
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 06/11/16 | 12:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΜΑΝΗΣ Α. | 2-0 |
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 06/11/16 | 15:00 | ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. | 2-0 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 12/11/16 | 15:00 | ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. | 0-0 |
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 12/11/16 | 15:00 | ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 0-0 |
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 12/11/16 | 15:00 | ΚΙΚΗΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. | 0-1 |
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 13/11/16 | 10:00 | ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β. | 2-1 |
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 13/11/16 | 10:00 | ΡΙΖΟΣ Ε., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. | 2-0 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 13/11/16 | 12:00 | ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. | 1-3 |
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 13/11/16 | 15:00 | ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 3-1 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 19/11/16 | 15:15 | ΤΖΙΚΑ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 3-2 |
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 20/11/16 | 10:00 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΜΑΝΗΣ Α. | 1-1 |
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 20/11/16 | 12:00 | ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΡΑΠΤΗΣ Θ. | 1-1 |
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 20/11/16 | 12:00 | ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. | 0-3 |
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 20/11/16 | 12:00 | ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β. | 0-1 |
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 20/11/16 | 13:00 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. | 2-1 |
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 20/11/16 | 15:00 | ΡΙΖΟΣ Ε., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 1-1 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΚΙΚΗΣ Α., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. | 5-1 |
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 27/11/16 | 10:00 | ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΜΑΝΗΣ Α. | 0-2 |
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 27/11/16 | 10:00 | ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 1-0 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 27/11/16 | 11:30 | ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. | 0-1 |
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 27/11/16 | 12:00 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. | 2-1 |
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 27/11/16 | 12:30 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ. | 2-4 |
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Τετάρτη | 07/12/16 | 15:00 | ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 3-0 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 03/12/16 | 15:00 | ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. | 0-1 |
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 03/12/16 | 15:00 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. | 1-6 |
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 04/12/16 | 10:00 | ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. | 6-1 |
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 04/12/16 | 12:00 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. | 3-0 |
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 04/12/16 | 12:30 | ΚΙΚΗΣ Α., ΜΑΝΗΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 1-1 |
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 04/12/16 | 15:00 | ΡΙΖΟΣ Ε., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 2-0 |
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 04/12/16 | 15:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 0-2 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | ΤΖΙΚΑ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΡΑΠΤΗΣ Θ. | 0-1 |
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. | 1-1 |
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 11/12/16 | 10:00 | ΚΙΚΗΣ Α., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι. | 1-1 |
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 11/12/16 | 11:30 | ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. | 2-1 |
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 11/12/16 | 11:30 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. | 0-3 |
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 11/12/16 | 12:30 | ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 1-2 |
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 11/12/16 | 12:30 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 0-0 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 17/12/16 | 15:00 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ. | 3-1 |
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 17/12/16 | 15:00 | ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 2-0 |
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 18/12/16 | 10:00 | ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. | 1-1 |
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 18/12/16 | 10:00 | ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. | 3-1 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 18/12/16 | 12:00 | ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ. | 2-1 |
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 18/12/16 | 12:00 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΜΑΝΗΣ Α. | 0-1 |
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 18/12/16 | 15:00 | ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. | 3-2 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 07/01/17 | 15:00 | ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. | 3-2 |
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 07/01/17 | 15:30 | ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. | 2-0 |
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 08/01/17 | 10:00 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 3-4 |
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 08/01/17 | 10:00 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β. | 0-2 |
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 08/01/17 | 11:00 | ΚΙΚΗΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Θ. | 1-1 |
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 08/01/17 | 12:30 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΜΑΝΗΣ Α. | 0-1 |
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 08/01/17 | 15:00 | ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ. | 0-5 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 14/01/17 | 15:00 | ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Θ. | 3-1 |
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 14/01/17 | 15:00 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. | 1-0 |
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 15/01/17 | 10:00 | ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 1-2 |
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 15/01/17 | 10:00 | ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 0-1 |
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 15/01/17 | 12:30 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 1-3 |
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 15/01/17 | 15:00 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΑΝΗΣ Α. | 2-1 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 15/01/17 | 15:00 | ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. | 2-1 |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 21/01/17 | 15:00 | ΤΖΙΚΑ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΙΚΗΣ Α. | 0-3 |
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 21/01/17 | 15:30 | ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. | 3-0 |
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 22/01/17 | 10:00 | ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΜΑΝΗΣ Α. | 2-1 |
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 22/01/17 | 10:00 | ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ. | 0-4 |
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 22/01/17 | 10:30 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. | 3-4 |
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 22/01/17 | 11:30 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. | 2-1 |
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 22/01/17 | 15:00 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. | 0-0 |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 28/01/17 | 15:30 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. | 2-1 |
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 28/01/17 | 15:30 | ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. | 0-1 |
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 29/01/17 | 10:00 | ΡΙΖΟΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ. | 1-2 |
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 29/01/17 | 10:30 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. | 1-0 |
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 29/01/17 | 13:00 | ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. | 2-0 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β. | 1-0 |
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 29/01/17 | 15:30 | ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΡΑΠΤΗΣ Θ. | 2-5 |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 04/02/17 | 15:30 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. | 1-2 |
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 05/02/17 | 10:30 | ΚΙΚΗΣ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 2-1 |
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 05/02/17 | 10:30 | ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. | 0-0 |
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 05/02/17 | 10:30 | ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. | 0-3 |
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 05/02/17 | 12:00 | ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. | 1-1 |
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 05/02/17 | 12:00 | ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΜΑΝΗΣ Α. | 3-4 |
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 05/02/17 | 15:30 | ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ. | 0-0 |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 11/02/17 | 15:30 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. | 1-0 |
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 11/02/17 | 15:30 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. | 3-0 |
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 11/02/17 | 15:30 | ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΝΗΣ Α. | 2-0 |
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 12/02/17 | 10:30 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. | 0-1 |
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 12/02/17 | 10:30 | ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 0-1 |
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 12/02/17 | 12:00 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. | 1-0 |
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 12/02/17 | 15:30 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. | 2-1 |
19η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 18/02/17 | 15:30 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. | 2-2 |
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 18/02/17 | 15:30 | ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. | 1-1 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 18/02/17 | 15:30 | ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Θ. | 1-0 |
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 19/02/17 | 10:30 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΜΑΝΗΣ Α. | 1-0 |
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 19/02/17 | 10:30 | ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. | 4-1 |
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 19/02/17 | 13:00 | ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. | 3-1 |
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:30 | ΚΙΚΗΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 2-2 |
20η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 25/02/17 | 15:30 | ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. | 3-2 |
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 25/02/17 | 15:30 | ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 1-1 |
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 26/02/17 | 10:30 | ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 2-4 |
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 26/02/17 | 13:00 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. | 0-1 |
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 26/02/17 | 13:00 | ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. | 3-0 |
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 26/02/17 | 15:30 | ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 0-0 |
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 26/02/17 | 15:30 | ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 0-1 |
21η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 04/03/17 | 16:00 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. | 5-0 |
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 04/03/17 | 16:00 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. | 0-2 |
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 05/03/17 | 11:00 | ΚΙΚΗΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΜΑΝΗΣ Α. | 5-1 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 05/03/17 | 12:00 | ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. | 3-0 |
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 05/03/17 | 13:00 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ. | 0-1 |
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 05/03/17 | 13:30 | ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. | 3-1 |
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 05/03/17 | 16:00 | ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. | 1-0 |
22η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 12/03/17 | 11:00 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. | 2-0 |
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 12/03/17 | 11:00 | ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. | 1-2 |
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 12/03/17 | 11:00 | ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. | 0-0 |
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 12/03/17 | 12:00 | ΜΑΡΤΣΕΛΟΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΔΟΥΛΗΣ Γ. | 2-1 |
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 12/03/17 | 13:30 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ. | 0-5 |
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 12/03/17 | 16:00 | ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 2-0 |
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Τετάρτη | 29/03/17 | 17:00 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. | 0-0 |
23η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 19/03/17 | 09:45 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΑΡΤΣΕΛΟΣ Θ. | 3-0 |
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 19/03/17 | 09:45 | ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 2-1 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 19/03/17 | 12:00 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. | 2-1 |
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 19/03/17 | 12:00 | ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. | 1-0 |
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 19/03/17 | 13:45 | ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΜΑΝΗΣ Α. | 2-1 |
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Κυριακή | 19/03/17 | 16:00 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 1-1 |
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 19/03/17 | 16:00 | ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ. | 1-1 |
24η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 25/03/17 | 16:30 | 3-0 α.α. | |
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 26/03/17 | 12:00 | ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 0-2 |
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 26/03/17 | 12:00 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. | 0-4 |
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 26/03/17 | 12:00 | ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. | 1-1 |
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 26/03/17 | 14:00 | ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 1-1 |
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 26/03/17 | 14:30 | ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. | 1-1 |
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 26/03/17 | 17:00 | ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΚΙΚΗΣ Α. | 1-4 |
25η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 01/04/17 | 17:00 | ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. | 5-0 |
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 02/04/17 | 14:00 | ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. | 0-0 |
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 02/04/17 | 14:30 | ΚΙΚΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 0-3 α.α. |
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 02/04/17 | 17:00 | ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. | 0-1 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 02/04/17 | 17:00 | ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 1-2 |
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Κυριακή | 02/04/17 | 17:00 | ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 0-1 |
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 02/04/17 | 17:00 | ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ. | 3-1 |
26η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | 3-0 α.α. | |||||
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 08/04/17 | 17:00 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. | 2-1 |
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 08/04/17 | 17:30 | ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. | 1-2 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 09/04/17 | 17:00 | ΡΙΖΟΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. | 1-4 |
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 09/04/17 | 17:00 | ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 3-1 |
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 09/04/17 | 17:00 | ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 1-1 |
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 09/04/17 | 17:00 | ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΜΑΝΗΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. | 2-1 |
27η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ | 0-3 α.α. | |||||
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 22/04/17 | 17:00 | ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. | 1-0 |
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 22/04/17 | 17:00 | ΜΑΡΤΣΕΛΟΣ Θ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. | 3-0 |
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 23/04/17 | 12:00 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΜΑΝΗΣ Α. | 4-1 |
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 23/04/17 | 12:00 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 2-1 |
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 23/04/17 | 12:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 2-4 |
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 23/04/17 | 17:00 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. | 1-0 |
28η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Τετάρτη | 26/04/17 | 17:45 | ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. | 0-0 |
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Τετάρτη | 26/04/17 | 17:45 | ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. | 1-1 |
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Τετάρτη | 26/04/17 | 17:45 | ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΙΚΗΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 3-2 |
A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Τετάρτη | 26/04/17 | 17:45 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 0-0 |
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Τετάρτη | 26/04/17 | 17:45 | ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α. | 0-1 |
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Πέμπτη | 27/04/17 | 17:45 | ΚΙΚΗΣ Α., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 2-2 |
29η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 29/04/17 | 17:00 | ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. | 2-1 |
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 30/04/17 | 14:00 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β. | 0-3 |
ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 30/04/17 | 17:00 | ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. | 0-1 |
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 30/04/17 | 17:00 | ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. | 1-1 |
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 30/04/17 | 17:00 | ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. | 0-3 |
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 30/04/17 | 17:00 | ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΝΗΣ Α. | 0-2 |
30η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | 3-0 α.α. | |||||
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 06/05/17 | 16:30 | ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α. | 2-2 |
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 07/05/17 | 14:45 | ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. | 5-0 |
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 07/05/17 | 14:45 | ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. | 4-0 |
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Κυριακή | 07/05/17 | 17:30 | ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | 1-0 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 07/05/17 | 17:30 | ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. | 1-2 |
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 07/05/17 | 17:30 | ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. | 1-1 |