Μπαλαφούτης Μπάλκερ
SUNLIFE
VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
maison de la perfumerie
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
HEALTH ASSISTANCE
KIMBO CAFE
Hellenic Seaways
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
AGIOUTANTIS GROUP3

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο23/09/1717:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο23/09/1717:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/09/1711:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή24/09/1714:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε.1-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή24/09/1714:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.3-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή24/09/1717:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ.1-3
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή24/09/1717:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/10/1711:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/10/1711:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΙΚΗΣ Α., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/10/1711:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.0-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή01/10/1714:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/10/1715:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.4-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή01/10/1715:00ΚΙΚΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή01/10/1717:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο07/10/1716:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ.0-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο07/10/1716:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/10/1713:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/10/1713:45ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή08/10/1713:45ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..2-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/10/1713:45ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΙΚΗΣ Α.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/10/1716:30ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο14/10/1716:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-3
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/10/1710:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.4-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή15/10/1711:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-4
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/10/1711:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΙΚΗΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/10/1711:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/10/1713:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.4-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/10/1713:45ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο21/10/1716:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ.1-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/10/1716:30ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΚΙΚΗΣ Α.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο21/10/1716:45ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/10/1711:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή22/10/1711:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.1-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/10/1713:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή22/10/1716:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο04/11/1715:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή05/11/1710:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ., ΔΟΥΛΗΣ Γ.3-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή05/11/1710:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή05/11/1712:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/11/1712:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-3
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή05/11/1712:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/11/1715:00ΚΙΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.5-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο11/11/1715:15ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο11/11/1715:15ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-3
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/11/1710:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/11/1712:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή12/11/1715:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/11/1715:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΙΚΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.4-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/11/1715:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο18/11/1715:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΤΙΚΑΣ Ν.1-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο18/11/1715:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/11/1712:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή19/11/1712:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/11/1712:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/11/1715:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/11/1715:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ