Design-Metal
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
AGIOUTANTIS GROUP3
maison de la perfumerie
VERDE PAPAGALO
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
SUNLIFE
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out B Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο23/09/1717:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο23/09/1717:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/09/1711:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή24/09/1714:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε.1-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή24/09/1714:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.3-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή24/09/1717:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.1-3
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή24/09/1717:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/10/1711:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/10/1711:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΙΚΗΣ Α., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/10/1711:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.0-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή01/10/1714:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/10/1715:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.4-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή01/10/1715:00ΚΙΚΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή01/10/1717:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο07/10/1716:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.0-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο07/10/1716:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/10/1713:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/10/1713:45ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή08/10/1713:45ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/10/1713:45ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΙΚΗΣ Α.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/10/1716:30ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο14/10/1716:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-3
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/10/1710:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.4-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή15/10/1711:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-4
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/10/1711:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΙΚΗΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/10/1711:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/10/1713:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.4-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/10/1713:45ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο21/10/1716:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.1-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/10/1716:30ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΚΙΚΗΣ Α.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο21/10/1716:45ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/10/1711:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή22/10/1711:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.1-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/10/1713:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή22/10/1716:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο04/11/1715:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή05/11/1710:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΔΟΥΛΗΣ Γ.3-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή05/11/1710:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή05/11/1712:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/11/1712:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-3
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή05/11/1712:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/11/1715:00ΚΙΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.5-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο11/11/1715:15ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο11/11/1715:15ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-3
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/11/1710:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/11/1712:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή12/11/1715:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/11/1715:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΙΚΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.4-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/11/1715:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο18/11/1715:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΤΙΚΑΣ Ν.1-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο18/11/1715:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/11/1712:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή19/11/1712:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/11/1712:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/11/1715:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/11/1715:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο25/11/1715:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο25/11/1715:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή26/11/1710:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/11/1710:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΔΟΥΛΗΣ Γ.2-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/11/1712:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή26/11/1712:30ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή26/11/1715:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΙΚΗΣ Α., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/12/1710:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/12/1710:15ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΟΥΛΗΣ Γ.2-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/12/1711:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..1-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/12/1712:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.2-4
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/12/1712:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.2-4
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή03/12/1712:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή03/12/1715:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο09/12/1715:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/12/1710:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.0-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή10/12/1710:15ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-5
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/12/1712:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή10/12/1712:30ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή10/12/1712:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή10/12/1712:45ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΤΙΚΑΣ Ν.2-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο16/12/1715:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.4-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/12/1715:15ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/12/1710:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΔΟΥΛΗΣ Γ.1-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/12/1710:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/12/1710:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/12/1710:15ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/12/1712:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο06/01/1815:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-2
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο06/01/1815:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-0
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή07/01/1812:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή07/01/1812:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή07/01/1815:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή07/01/1815:15ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή07/01/1815:15ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή14/01/1810:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΔΟΥΛΗΣ Γ.3-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/01/1810:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή14/01/1812:45ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/01/1812:45ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/01/1815:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/01/1815:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.2-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή14/01/1815:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο20/01/1815:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.3-5
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή21/01/1811:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή21/01/1811:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή21/01/1812:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΤΙΚΑΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή21/01/1812:45ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.2-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/01/1812:45ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή21/01/1815:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο27/01/1815:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή28/01/1810:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.3-5
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή28/01/1810:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή28/01/1810:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.3-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή28/01/1813:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή28/01/1815:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή28/01/1815:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο03/02/1815:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο03/02/1815:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.1-5
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή04/02/1810:30ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/02/1813:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/02/1813:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.4-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/02/1813:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-3
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/02/1815:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο10/02/1815:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο10/02/1815:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/02/1810:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή11/02/1813:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή11/02/1813:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.1-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή11/02/1815:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΔΟΥΛΗΣ Γ.1-3
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή11/02/1815:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο24/02/1815:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.0-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο24/02/1815:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-6
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή25/02/1810:00ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ ..1-4
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή25/02/1810:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή25/02/1811:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-3
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή25/02/1813:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.7-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή25/02/1813:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο03/03/1815:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-3
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/03/1810:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.0-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή04/03/1810:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή04/03/1813:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι.4-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/03/1815:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-2
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/03/1815:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή04/03/1815:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/03/1816:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.4-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/03/1816:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-3
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή11/03/1811:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή11/03/1811:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή11/03/1812:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή11/03/1815:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/03/1816:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.3-3


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο17/03/1816:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-4
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή18/03/1811:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.3-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή18/03/1811:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.1-4
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/03/1811:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.4-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή18/03/1813:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή18/03/1813:30ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.2-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή18/03/1816:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο31/03/1817:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΙΚΗΣ Α., ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-3
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή01/04/1814:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.2-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή01/04/1814:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/04/1814:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΤΙΚΑΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/04/1817:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή01/04/1817:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/04/1817:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-4


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/04/1812:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.3-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/04/1812:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΔΟΥΛΗΣ Γ.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/04/1812:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-4
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή15/04/1812:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/04/1812:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-3
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/04/1812:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή15/04/1812:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο21/04/1817:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.3-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο21/04/1817:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-6
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο21/04/1817:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο21/04/1817:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο21/04/1817:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.5-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή22/04/1817:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-3
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή22/04/1817:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-3


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/04/1812:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΙΚΑΣ Ν.1-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή29/04/1812:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.4-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή29/04/1812:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.5-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή29/04/1812:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.0-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή29/04/1814:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.4-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή29/04/1814:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή29/04/1817:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1