ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
KIMBO CAFE
AGIOUTANTIS GROUP3
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
HEALTH ASSISTANCE
Hellenic Seaways
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
Perfect security
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο23/09/1717:00
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο23/09/1717:00
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/09/1711:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή24/09/1714:00
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή24/09/1714:00
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή24/09/1717:00
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή24/09/1717:00


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ