VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
HEALTH ASSISTANCE
AGIOUTANTIS GROUP3
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
KIMBO CAFE
maison de la perfumerie
Hellenic Seaways
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
Vodafone Σκούταρης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out A Κατηγορία 2ος Όμιλος
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο28/09/1316:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π.2-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο28/09/1316:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο28/09/1316:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-3 α.α.
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή29/09/1311:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.0-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή29/09/1315:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.2-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή29/09/1316:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΤΙΚΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.3-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή29/09/1316:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.0-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή29/09/1316:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ.3-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο05/10/1316:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ο., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ.3-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο05/10/1316:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.0-1
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο05/10/1316:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή06/10/1316:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ.0-2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/10/1316:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή06/10/1316:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.1-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή06/10/1316:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΡΦΗΣ Δ.4-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/10/1316:15ΣΑΚΚΑΣ Β., ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ο., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο12/10/1316:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΑΡΦΗΣ Δ.4-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο12/10/1316:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή13/10/1311:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.1-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή13/10/1315:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ο., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/10/1316:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.2-2
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή13/10/1316:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.0-4
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή13/10/1316:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι., ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ.5-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/10/1316:10ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο19/10/1315:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ.1-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο19/10/1316:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ο., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο19/10/1316:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.3-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο19/10/1316:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.1-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή20/10/1313:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/10/1316:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.0-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή20/10/1316:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή20/10/1316:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο26/10/1316:00ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ.0-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο26/10/1316:00ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.4-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο26/10/1316:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π.0-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο26/10/1316:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή27/10/1314:45ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή27/10/1315:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ.2-3
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή27/10/1315:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/10/1315:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο02/11/1315:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.3-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/11/1312:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή03/11/1312:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.2-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/11/1312:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/11/1315:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.0-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/11/1315:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.1-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή03/11/1315:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.1-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή03/11/1315:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο09/11/1315:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.2-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο09/11/1315:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο09/11/1315:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.4-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή10/11/1314:45ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ.0-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/11/1315:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΥΡΡΟΣ Γ.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή10/11/1315:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/11/1315:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.1-5
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή10/11/1315:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο16/11/1315:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-2
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/11/1315:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ.2-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/11/1312:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.0-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/11/1312:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/11/1315:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/11/1315:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.3-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/11/1315:00ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.2-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή17/11/1315:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο23/11/1315:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ.1-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο23/11/1315:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.4-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή24/11/1311:45ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.1-2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/11/1312:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΝΟΥ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.0-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/11/1312:30ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-5
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή24/11/1314:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.1-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή24/11/1315:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή24/11/1315:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.2-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο30/11/1315:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ο., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.0-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο30/11/1315:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.2-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή01/12/1311:45ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ο., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.3-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή01/12/1312:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/12/1312:30ΠΑΝΟΥ Γ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.0-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή01/12/1315:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.0-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή01/12/1315:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-0
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή01/12/1315:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο07/12/1315:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.1-2
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο07/12/1315:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν.2-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο07/12/1315:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΙΚΑ Κ.3-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή08/12/1314:30ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή08/12/1315:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/12/1315:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/12/1315:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΤΖΙΚΑ Κ.1-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/12/1315:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/12/1315:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-3
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/12/1312:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.0-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/12/1312:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.3-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/12/1312:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι.2-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή15/12/1312:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΠΑΪΖΗΣ Π.0-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/12/1315:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.1-0
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/12/1315:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/12/1315:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο21/12/1315:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.0-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο21/12/1315:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.0-3
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο21/12/1315:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΣΟΥΡΗΣ Ζ.2-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/12/1310:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΟΥΡΗΣ Ζ.0-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή22/12/1314:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.0-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή22/12/1315:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.3-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή22/12/1315:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ο., ΤΙΚΑΣ Ν.3-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/12/1315:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.0-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο28/12/1315:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΒΕΚΡΗΣ Ν.5-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο28/12/1315:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο28/12/1315:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.2-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο28/12/1315:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.3-2
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο28/12/1315:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΖΙΚΑ Κ.1-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/12/1312:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑ Κ.0-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή29/12/1315:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή29/12/1315:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/01/1415:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-3
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο04/01/1415:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο04/01/1415:00ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν.1-5
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή05/01/1411:30ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.1-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή05/01/1414:30ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.3-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή05/01/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι.2-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/01/1415:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή05/01/1415:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.3-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο11/01/1415:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.1-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο11/01/1415:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΤΙΚΑΣ Ν.1-1
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο11/01/1415:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.2-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή12/01/1412:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΑΝΟΥ Γ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.0-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/01/1412:30ΜΗΤΣΗ Ε., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.4-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/01/1412:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/01/1415:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/01/1415:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.3-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο18/01/1415:00ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.0-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο18/01/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/01/1412:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΒΕΚΡΗΣ Ν.1-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή19/01/1414:45ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΖΙΚΑ Κ.3-0
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή19/01/1415:00ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.2-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/01/1415:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.3-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/01/1415:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή19/01/1415:15ΠΑΝΟΥ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΠΑΪΖΗΣ Π.3-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο25/01/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ.0-2
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο25/01/1415:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.2-4
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο25/01/1415:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ.0-5
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/01/1411:45ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν.1-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/01/1412:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.2-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή26/01/1412:30ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΟΥΡΗΣ Ζ.1-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή26/01/1415:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν.2-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή26/01/1415:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ο.3-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο01/02/1415:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΦΗΣ Δ.3-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο01/02/1415:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο01/02/1415:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/02/1415:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.2-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/02/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.1-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή02/02/1415:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.4-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/02/1415:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή02/02/1415:00ΠΑΝΟΥ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο08/02/1415:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο08/02/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΤΖΙΚΑ Κ.1-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο08/02/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.1-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή09/02/1414:45ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.0-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/02/1415:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.5-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή09/02/1415:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.0-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/02/1415:00ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή09/02/1415:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΑΚΚΑΣ Β.3-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο15/02/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.2-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο15/02/1415:00ΠΑΝΟΥ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.3-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο15/02/1415:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΒΕΚΡΗΣ Ν.0-4
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο15/02/1415:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-3
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο15/02/1415:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.0-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο15/02/1415:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή16/02/1414:45ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΠΑΪΖΗΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/02/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ00/00/0000:000-3 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο22/02/1414:30ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΒΕΚΡΗΣ Ν.1-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο22/02/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.2-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/02/1410:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.0-5
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/02/1415:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/02/1415:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/02/1415:00ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/02/1415:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο01/03/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο01/03/1415:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο01/03/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο01/03/1415:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.4-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/03/1412:30ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.1-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή02/03/1414:45ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΥΡΡΟΣ Γ.0-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/03/1415:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-7
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή02/03/1415:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/03/1409:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή09/03/1412:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/03/1413:30ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΠΑΪΖΗΣ Π.2-0
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή09/03/1415:15ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.1-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/03/1415:30ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.4-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/03/1415:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΠΑΪΖΗΣ Π.1-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή09/03/1415:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/03/1415:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.2-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο15/03/1415:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.4-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο15/03/1415:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.0-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή16/03/1413:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.0-3
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή16/03/1414:45ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή16/03/1415:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.2-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή16/03/1415:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΑΪΖΗΣ Π.2-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/03/1415:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/03/1415:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο22/03/1416:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.4-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/03/1410:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/03/1412:30ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.1-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/03/1413:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΝΤΟΒΑΣ Π.1-4
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/03/1416:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.3-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/03/1416:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.1-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/03/1416:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΟΥΡΗΣ Ζ.2-0
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή23/03/1416:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.4-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο29/03/1416:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.2-0
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο29/03/1416:00ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ.1-2
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή30/03/1412:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή30/03/1413:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή30/03/1414:45ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή30/03/1416:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή30/03/1416:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-4
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/03/1416:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.4-2


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/04/1417:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑ Κ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο05/04/1417:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.3-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο05/04/1417:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή06/04/1412:15ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-3
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/04/1412:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή06/04/1417:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή06/04/1417:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.3-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή06/04/1417:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-3


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο12/04/1415:00ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-8
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο12/04/1417:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/04/1412:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.1-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/04/1412:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.2-4
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή13/04/1414:45ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.4-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή13/04/1417:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/04/1417:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.4-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή13/04/1417:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.2-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο26/04/1417:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο26/04/1417:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.1-2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή27/04/1413:45ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-4
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/04/1414:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/04/1414:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή27/04/1417:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.2-0
ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή27/04/1417:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.2-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή27/04/1417:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1