ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
EMPIRE BARBERSHOP
Design-Metal
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
VERDE PAPAGALO
maison de la perfumerie
AGIOUTANTIS GROUP3
SUNLIFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ3-0 α.α.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο06/10/1816:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.0-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή07/10/1811:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.0-3 α.α.
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή07/10/1811:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-4
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή07/10/1813:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/10/1816:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή07/10/1816:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ0-3 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ3-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο13/10/1816:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο13/10/1816:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/10/1811:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.1-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή14/10/1815:15ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/10/1816:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.4-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ3-0 α.α.
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ0-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο20/10/1816:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.1-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο20/10/1816:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή21/10/1811:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.2-2
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή21/10/1813:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή21/10/1816:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ0-3 α.α.
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ3-0 α.α.
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή04/11/1812:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.4-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή04/11/1813:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.6-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή04/11/1814:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή04/11/1815:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/11/1815:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.3-5


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ3-0 α.α.
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ0-3 α.α.
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/11/1815:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή11/11/1810:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή11/11/1811:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή11/11/1813:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.0-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή11/11/1815:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ3-0 α.α.
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ3-0 α.α.
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο17/11/1815:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-3
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή18/11/1810:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΒΑΪΛΑΣ Ι.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/11/1811:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.2-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή18/11/1812:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή18/11/1813:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ0-3 α.α.
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ0-3 α.α.
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο24/11/1815:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο24/11/1815:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή25/11/1811:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή25/11/1812:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.2-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή25/11/1814:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.6-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ3-0 α.α.
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ3-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο01/12/1815:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο01/12/1815:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/12/1810:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-4
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/12/1812:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε.0-3
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/12/1812:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ0-3 α.α.
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή09/12/1812:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-2
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή09/12/1812:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.6-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/12/1812:45ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.1-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή09/12/1814:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή09/12/1815:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ3-0 α.α.
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή16/12/1810:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή16/12/1812:15ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή16/12/1812:45ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.1-4
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/12/1813:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-2
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/12/1815:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ0-3 α.α.
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ 0-3 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο22/12/1815:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.4-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο22/12/1815:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/12/1812:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.3-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/12/1812:45ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-3
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/12/1817:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο12/01/1915:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή13/01/1910:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/01/1911:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΑΪΛΑΣ Ι.2-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή13/01/1913:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-4
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή13/01/1913:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/01/1913:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ3-0 α.α.
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ0-3 α.α.
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο19/01/1915:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.3-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/01/1910:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/01/1912:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή20/01/1913:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή20/01/1915:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-5


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ3-0 α.α.
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ0-3 α.α.
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο26/01/1915:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/01/1910:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή27/01/1913:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή27/01/1915:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή27/01/1915:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ3-0 α.α.
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ0-3 α.α.
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο02/02/1915:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο02/02/1915:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/02/1911:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-6
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή03/02/1912:45ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΤΣΑΝΟΣ Ι.3-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή03/02/1913:15ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.2-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ0-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ3-0 α.α.
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή10/02/1911:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-2
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή10/02/1913:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ.2-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή10/02/1915:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή10/02/1915:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/02/1915:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΑΪΛΑΣ Ι.0-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ3-0 α.α.
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ0-3 α.α.
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο16/02/1915:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/02/1910:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/02/1911:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/02/1913:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/02/1916:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ 0-3 α.α.
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ3-0 α.α.
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο23/02/1916:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο23/02/1916:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο23/02/1916:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-3
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή24/02/1913:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή24/02/1913:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ.3-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ0-3 α.α.
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ0-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο02/03/1916:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-2
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο02/03/1916:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/03/1911:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/03/1913:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-3
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή03/03/1915:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ3-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ00/00/0000:003-0 α.α.
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο16/03/1916:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/03/1911:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/03/1911:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή17/03/1913:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-3
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/03/1916:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-3


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ0-3 α.α.
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ0-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο23/03/1916:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή24/03/1910:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-4
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή24/03/1913:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-2
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή24/03/1913:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή24/03/1914:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.2-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ3-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ3-0 α.α.
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο30/03/1916:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.3-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο30/03/1916:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή31/03/1913:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή31/03/1914:15ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-5
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή31/03/1917:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.2-3


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ0-3 α.α.
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ0-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή07/04/1914:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή07/04/1914:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-5
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή07/04/1914:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή07/04/1914:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.6-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/04/1914:33ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.6-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ3-0 α.α.
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ3-0 α.α.
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/04/1914:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.6-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/04/1914:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.0-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή14/04/1914:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-5
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή14/04/1914:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/04/1914:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-4


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή21/04/1912:00
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή21/04/1914:30
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή21/04/1914:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή21/04/1914:30
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή21/04/1914:30
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/04/1917:30


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ