ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
Design-Metal
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
SUNLIFE
maison de la perfumerie
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
Hellenic Seaways
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
KIMBO CAFE
VERDE PAPAGALO
AGIOUTANTIS GROUP3
Vodafone Σκούταρης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο06/10/1816:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.2-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο06/10/1816:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.2-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή07/10/1811:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή07/10/1813:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-3
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή07/10/1813:30ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Θ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή07/10/1813:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή07/10/1816:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο13/10/1816:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.0-3
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο13/10/1816:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/10/1813:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/10/1813:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.1-3
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/10/1814:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/10/1816:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/10/1816:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο20/10/1816:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο20/10/1816:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-3
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή21/10/1811:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε.4-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή21/10/1813:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.2-3
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/10/1813:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή21/10/1813:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή21/10/1816:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΘΗΣΕΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΘΗΣΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΘΗΣΕΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΘΗΣΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΘΗΣΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΘΗΣΕΑΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΘΗΣΕΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ