ΤΡΥΦΩΝΑΣ
EMPIRE BARBERSHOP
Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο06/10/1816:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.2-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο06/10/1816:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.2-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή07/10/1811:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή07/10/1813:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-3
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή07/10/1813:30ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Θ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή07/10/1813:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή07/10/1816:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο13/10/1816:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.0-3
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο13/10/1816:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/10/1813:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/10/1813:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.1-3
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/10/1814:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/10/1816:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/10/1816:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο20/10/1816:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο20/10/1816:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-3
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή21/10/1811:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε.4-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή21/10/1813:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.2-3
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/10/1813:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή21/10/1813:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή21/10/1816:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο03/11/1815:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.4-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/11/1810:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.6-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/11/1810:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-3
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/11/1812:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή04/11/1815:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή04/11/1815:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΤΣΑΝΟΣ Ι.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/11/1815:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/11/1815:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο10/11/1815:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο10/11/1815:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/11/1811:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.1-2
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή11/11/1812:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή11/11/1813:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή11/11/1813:15ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο17/11/1815:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-2
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο17/11/1815:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ.2-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΘΗΣΕΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή18/11/1810:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΦΗΣ Δ.2-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή18/11/1813:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΒΑΪΛΑΣ Ι.2-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή18/11/1815:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.5-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/11/1815:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή18/11/1815:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.3-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο24/11/1815:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο24/11/1815:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.1-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή25/11/1812:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.3-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή25/11/1812:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή25/11/1812:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.4-3
ΘΗΣΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή25/11/1813:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή25/11/1815:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο01/12/1815:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο01/12/1815:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/12/1810:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/12/1812:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-1
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή02/12/1815:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/12/1815:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή02/12/1815:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.5-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο08/12/1815:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο08/12/1815:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο08/12/1815:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/12/1815:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.5-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή09/12/1815:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/12/1815:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.3-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή09/12/1815:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο15/12/1815:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο15/12/1816:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.1-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή16/12/1810:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.0-5
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή16/12/1811:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.1-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/12/1812:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή16/12/1812:45ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι.6-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή16/12/1815:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο22/12/1815:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο22/12/1815:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/12/1812:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-4
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή23/12/1812:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.7-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/12/1812:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΡΑΠΤΗΣ Θ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/12/1815:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.0-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή23/12/1815:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.4-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο12/01/1915:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/01/1911:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/01/1911:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.2-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/01/1912:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-5
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/01/1913:15ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή13/01/1915:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/01/1916:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο19/01/1915:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΒΑΪΛΑΣ Ι.4-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο19/01/1915:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο19/01/1915:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-4
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή20/01/1910:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.3-2
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή20/01/1912:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή20/01/1915:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/01/1915:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.2-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο26/01/1915:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.3-3
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή27/01/1910:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/01/1912:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-4
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή27/01/1913:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-4
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή27/01/1915:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/01/1915:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΒΑΪΛΑΣ Ι.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή27/01/1915:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο02/02/1915:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο02/02/1915:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή03/02/1911:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.3-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή03/02/1911:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.3-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή03/02/1912:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή03/02/1915:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/02/1915:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.4-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/02/1915:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-1
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο09/02/1915:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή10/02/1913:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή10/02/1913:15ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή10/02/1913:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή10/02/1915:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/02/1915:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/02/1915:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο16/02/1915:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/02/1911:30ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή17/02/1913:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.2-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/02/1913:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-2
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή17/02/1915:40ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.1-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/02/1916:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο23/02/1915:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή24/02/1911:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.0-2
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή24/02/1911:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή24/02/1913:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή24/02/1916:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/02/1916:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή24/02/1916:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-3


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/03/1916:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο02/03/1916:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο02/03/1916:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/03/1911:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.5-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή03/03/1912:45ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-3 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή03/03/1916:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΤΣΑΝΟΣ Ι.0-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/03/1916:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-5


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/03/1916:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΪΛΑΣ Ι.5-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/03/1911:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/03/1913:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΒΑΛΒΗΣ Κ.4-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή17/03/1913:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.4-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΘΗΣΕΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/03/1914:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.6-2
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/03/1916:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/03/1916:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο23/03/1916:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.5-3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο23/03/1916:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΑΡΦΗΣ Δ.2-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή24/03/1911:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή24/03/1913:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή24/03/1913:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε.3-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/03/1913:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή24/03/1916:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-3


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο30/03/1916:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο30/03/1916:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-4
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή31/03/1911:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-2
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή31/03/1911:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.1-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή31/03/1911:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-3
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή31/03/1914:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή31/03/1917:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-3


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή07/04/1911:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-1
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή07/04/1911:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.2-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή07/04/1911:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε.1-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή07/04/1911:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή07/04/1911:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.4-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή07/04/1911:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.2-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή07/04/1914:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο13/04/1917:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο13/04/1917:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.0-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/04/1917:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-4
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/04/1917:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/04/1917:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή14/04/1917:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/04/1917:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.3-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο20/04/1917:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.3-1
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή21/04/1912:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.8-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή21/04/1912:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή21/04/1912:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή21/04/1914:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-2
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή21/04/1914:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι.4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/04/1914:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.4-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή05/05/1914:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.0-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/05/1914:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-6
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή05/05/1914:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή05/05/1914:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.3-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή05/05/1914:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-2
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/05/1914:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή05/05/1917:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-4